خشم فوران در رسانه های اجتماعی پس از, گزارش از یک CRPF کبرا تکاور گفته زنجیر در کارناتاکا را Belagavi ایستگاه پلیس در ظاهر. مرکزی ذخیره نیروی پلیس را (CRPF) بالا برنج نوشته است به دولت و رئیس پلیس در مورد این موضوع.

“ما گرفته تا در این مورد با دولت رئیس پلیس کارناتاکا واقع شدهاست. سهشنبه خود با قرار وثیقه مورد درخواست در حال آمدن است قبل از دادگاه. CRPF بیش از حد باید در دادگاه از طریق یک مسئول. پس از آن تحقیقات باید دنبال کرد تا آن را به نتیجه گیری منطقی,” M Dhinakaran حفاری رسمی سخنگوی CRPF اعلام کرد.

یک کاربر توییتر به حال نوشته شده ویدئو جایی تکاور Sachin, Sunil Spike دیده میشود و زنجیر در ایستگاه پلیس.

Spike بود در مرخصی تا مارس 11 که تمدید شد با توجه به Covid-19 مستند. پلیس گفت که Spike شد رومینگ در مورد خیابان بدون پوشیدن ماسک محافظ در میان مستند و با استفاده از زبان کثیف زمانی که خواسته بازجویی قرار گرفت. این رویداد در مارس 23.

تکاور دستگیر شد و فرستاده شده به قضایی بازداشت شد و گفته سنن و زنجیر در Belagavi ایستگاه پلیس در کارناتاکا.

Spike خانواده ادعا کرده است که او مورد ضرب و شتم با lathis و دستبند توسط پلیس. واحد – 207 کبرا – که ارسال شده برای ضد Naxal عملیات قرار داده است او را تحت تلقی تعلیق.

کارناتاکا گزارش شده 503 Covid-19 موارد تا کنون. 19 نفر باید تسلیم به مرگ ناشی از کروناویروس در دولت در حالی که 182 نفر درمان شده است یا مرخص شد.تعداد coronavirus موارد در کشور افزایش یافت به 27,892 در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de