توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 7 فوریه سال 2020 3:09:17 pm

coal scam, supreme court, money laundering case, sc gives centre time, r s cheema, indian express, delhi news,cola block scam case, indian express بالا دادگاه منصوب R S چیمه ویژه دادستان عمومی و انقلاب (SPP) در بلوک زغال سنگ مورد کلاهبرداری در سال 2014.

دیوان عالی کشور روز جمعه به مرکز تا 10 فوریه نشان می دهد اسامی وکلا برای انتصاب یک ویژه دادستان عمومی و انقلاب به انجام آزمایشات برای اجرای مدیریت در پول شویی موارد مربوط به زغال سنگ بلوک اومدی.

یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و عدالت دیپاک گوپتا بود با توجه به تقاضای ارشد مدافع R S چیمه که می خواستم به رها به عنوان دادستان در پول شویی موارد است.

بالا دادگاه منصوب چیمه ویژه دادستان عمومی و انقلاب (SPP) در بلوک زغال سنگ مورد کلاهبرداری در سال 2014.

روی نیمکت به نظر نمی رسد به در موافقت با پیشنهاد وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز است که سابق اضافی وکیل عمومی Maninder سینگ بود منصوب ویژه دادستان برای انجام محاکمه در اد موارد مربوط به زغال سنگ مورد کلاهبرداری.

“ما نیاز به یک دادگاه وکیل است که انجام آزمایش های” نیمکت, گفت:, و اضافه کرد که “دیگر وکیل” پیشنهاد شده توسط چیمه به نظر می رسید بیشتر مناسب است.

منابع گفته PTI که چیمه پیشنهاد کرده است که نام وکیل Satish Tamta برای این کار است.

“نام دیگر به نظر می رسد مناسب تر,” نیمکت داد و گفت: این مرکز تا بهمن 10 به پیشنهاد اسم برای این منظور است.

آن گفت: این نیمکت نمی خواهد جمع آوری برای این هدف دوباره.

چیمه گفته بود که او می خواهم برای ادامه به عنوان CBI ویژه دادستان در زغال سنگ مورد کلاهبرداری, اما نمی خواهم به SPP در پول شویی مسائل عنوان شده بود وجود کمبود ماموران قانون کمک به او را در چنین مواردی است.

دادگاه بالا بود در دسامبر 9 پرسید وکیل عمومی و چیمه به نام از طرفداران که می تواند منصوب SPP برای اد مسائل.

SC قبلا به دنبال می دانم که از ابتکارات و اد وضعیت تحقیق و محاکمه در زغال سنگ بلوک تخصیص کلاهبرداری موارد جستوجو کرد توسط دو سازمان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de