خوشه عفونت می شکند در ووهان چین افزایش ترس از موج دوم C…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جدید خوشه عفونت Covid-19 گزارش شده از این بیماری همه گیر را اولین کانون ووهان و جیلین در شمال شرقی استان در 24 ساعت گذشته ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز دوشنبه گفت:.

جدید موارد باعث ترس از موج دوم از عفونت در چین است که به تدریج کاهش به حالت عادی با خطر سطوح کاهش داد و در سراسر کشور در هفته های اخیر.

شهر ووهان در استان هوبئی گزارش پنج مورد جدید در روز دوشنبه یک روز پس از آن تایید کرد اولین Covid-19 مورد از هفته اول ماه مارس.

از روز یکشنبه ووهان گزارش در مجموع شش مورد جدید از Covid-19 که همه آنها از همان جامعه محلی Sanmin محله در Dongxihu منطقه ووهان تلخیص جهانی تایمز گزارش روز دوشنبه.

واکنش های اضطراری سطح مطرح شده در این منطقه از کم تا متوسط در روز دوشنبه و نزدیک به 5000 ساکنان این محله شد و انتظار می رود به نوکلئیک اسید تست برای غربالگری برای این بیماری است.

این NHC روز دوشنبه گفت که آن را تا به حال دریافت گزارش از 17 جدید تایید Covid-19 موارد در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه از کدام هفت وارد شد موارد گزارش شده در منطقه خودمختار مغولستان داخلی.

حداقل 11 نفر متصل به یک محلی رختشویی کارگر گزارش شده بیش از آخر هفته با توجه به دولت پخش دوربین مدار بسته, باعث سراسر شهر بود مستند از Shulan با جمعیت حدود 6,70,000 مردم در شمال شرقی استان جیلین.

روز دوشنبه Shulan اعلام full-scale “زمان جنگ” کنترل حالت در پاسخ به خوشه عفونت که در آن تایید موارد گزارش شده است.

در سراسر شهر بود تحقیق و تفحص از مخابرات تا به حال ترسیم 2005 مردم 290 تماس نزدیک قرار داشته و تهدید رسانه های دولتی گزارش شده است.

چین تا روز دوشنبه گزارش داده بود تقریبا 83,000 موارد Covid-19 و 4,633 مرگ و میر.

تقریبا 68,000 از آن موارد گزارش شده از هوبئی چین استان بدترین ضربه در شیوع; ووهان گزارش شده بیش از 50 ، 000 از این موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>