ابر بازی spoilsport به نوبه خود خورشیدی گرفتگی به مرطوب فشفشه در شمال هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

خورشید گرفتگی قابل رویت بود در چند بخش هایی از شمال هند به دلیل ضخامت پوشش ابر و باران در برخی از نقاط در صبح روز یکشنبه. تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند در این مکان برای دیدن گرفتگی رخ داده است که پس از فاصله 14 سال است.

گرفتگی بود که به وضوح قابل مشاهده در کرنپور در راجستان سیرسا و Kurukshetra در هاریانا Dehradun, Uttarakhand و در Tapovan در هیماچال. اما آن را نمی تواند دیده می شود در بسیاری از مکان ها با توجه به آب و هوا ابری.

در Nainital را Aryabhatta موسسه تحقیقات علوم صورت مشاهده (برج حمل) که در آن دانشمندان تا به حال ساخته شده ترتیبات برای زنده جریان از گرفتگی آب و همچنین spoilsport.

وهاب الدين دانشمند ارشد در برج حمل گفت ابرها پاک به طور خلاصه در اطراف 12.10 ساعت و مردم می توانید ببینید گرفتگی از طریق پخش زنده در یوتیوب. “تا به حال آب و هوا خوب بوده است, ما باید شاهد یک جمعیت خوبی,” او گفت:.

در اکثر نقاط Uttarakhand معابد بسته شدند در طول گرفتگی دوره و مردم دیده می شد در نظر گرفتن نرخهای پایین در نزدیکی رودخانه پس از گرفتگی. “ما شاهد تعداد بسیار کمی از مشتریان در طول گرفتگی. مردم بیرون آمد و پس از گرفتگی” گفت: Amit نرنگ در یک مغازه دار از Kumaon.

در هریدور زیارتگاه معابد mutts باقی مانده بسته برای تقریبا 15 ساعت و معروف Ganga puja انجام نشد در صبح دلیل گرفتگی در نظر گرفته شوم. پس از خورشید گرفتگی رو در 2:51 pm معابد تمیز و Ganga آب پاشیده شد در میان ویژه شعار سرودهای توسط کشیش.

در Madhya Pradesh, مردم به تماشای خورشید گرفتگی در گروه در حالی که حفظ فاصله اجتماعی.

“این یک تجربه بزرگ برای تماشای حلقه ای از آتش به وضوح در میان ابرها. من همه نوع ترتیبات از جمله عینک و با تلسکوپ به طوری که مردم عادی می تواند لذت بردن از لحظه ای. عینک بودند اجازه رد و بدل می شود با دیگران با توجه به Covid-19 وضعیت اما تلسکوپ بود sanitised به درستی گفت:” علم فعال Sarika Gharu.

یک بانکدار Ashok سینگ از گوالیور گفت: “این برای اولین بار من تو را دیدم یک خورشید گرفتگی و من شیفته در حالی که تماشای ماه پوشش خورشید است.” Sandhya Kesari, یک زن خانه دار از بوپال گفت: “من مردد بود برای دیدن خورشید گرفتگی با چشم غیر مسلح. اما من تو را دیدم آن را برای چند ثانیه هر چند نه به دنبال به طور مستقیم در خورشید است. این تجربه شگفت انگیز بود.”

در Birla افلاک نما در کلکته وجود دارد جمعیت عظیمی از مردم به تماشای خورشید گرفتگی به خصوص دانش آموزان و علاقه مندان به نجوم. “این یکی از آن لحظات که مردم باید منتظر سال” گفت: Debiprasad Duari, مدیر, M, P Birla افلاک. گرفتگی ثبت شد و به صورت آنلاین توسط Birla صنعتی و فن آوری موزه در جنوب کلکته. علم باشگاه در چند منطقه مرتب جلسات مشاهده برای اعضای آن است. “من آرزو می کنم آسمان روشن بود. ما می تواند داشته اند برای مشاهده کامل متن و گرفتگی” گفت: Ananta Majumdar, ستاره gazer از Bhawanipore.

در راجستان ستاره شناسان و تعداد زیادی از رسانه ها افراد مونتاژ در Patroda روستای Sriganganagar که در آن خورشید گرفتگی شد و گفت: مشاهده شده است بهترین.

یک دانش آموز نجوم در حال حاضر وجود دارد گفت: خورشید 99 درصد تحت پوشش حدود 11.50 هستم در یک نوار از 2 0km بین Ghadsana و Anupgarh. Anupgarh MLA Santosh Bawri ساخته شده ترتیبات برای مردم به نمایش نادر آسمانی رویداد.

در جیپور افرادی که به Birla افلاک نما برای دیدن گرفتگی مجبور به بازگشت نا امید چون آن بسته شد. بعدها برخی از رسانه های خدمه اجازه داده شد در افلاک.

(با ورودی از دولت دفاتر)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>