بسته شدن توجه به آسام میدان گازی بیش از فوران چاه نفت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این آسام کنترل آلودگی هیئت مدیره صادر متوجه بسته شدن در روز جمعه به Baghjan میدان نفتی نفت هند محدود (نفت) بر این اساس است که این شرکت بوده است عامل آن بدون هرگونه مجوز از جمله کلید “رضایت به ایجاد” و “رضایت به این عمل” از سر بگذرانند.

هر صنعت به احتمال زیاد به تخلیه پساب یا آلاینده ها منتشر می کنند قرار است به دریافت این مجوز از دولت کنترل آلودگی تخته زیر آب (پیشگیری و کنترل آلودگی) قانون 1974 و هوا (پیشگیری و کنترل آلودگی) قانون 1981.

یک فوران چاه نفت آغاز شد که در این میدان نفتی در مه 27 منجر به غیر قابل کنترل جریان نفت از گاز و 5 — باعث آسیب گسترده به تنوع زیستی و حیات وحش منطقه, با توجه به گزارش اولیه در آسیب های زیست محیطی ناشی از حادثه. حیات وحش منطقه شامل, در میان دیگر گونه های در معرض خطر hoolock گیبونز و Gangetic دلفین ها.

وجود دارد 17 حلقه چاه نفت و گاز پنج حلقه چاه در Baghjan میدان نفتی, Baghjan میدان نفتی تولید 1,200 kilolitres نفت خام در هر روز و 1.5 تا 2 میلیون متریک استاندارد متر مکعب در روز از گاز است. نفت نفت خام به پالایشگاه های متعدد از جمله دیگبی پالایشگاه در آسام آن نیز تامین گاز به شرکت های برق و کود شرکت و 400+ چای املاک با توجه به نفت است.

نامه های صادر شده برای نفت یک نسخه بازبینی شده است توسط HT — متحده که Baghjan نفتی در آسام را تینسوکیا منطقه واقع شده است در فاصله تنها 500 متر از Maguri-Motapung تالاب است که بخشی از محیط زیست حساس منطقه Dibru Saikhowa پارک ملی است که “به شدت” با نفت را “غفلت”است.

با توجه به نامهنفت مورد نیاز بود را به اتخاذ اقدامات مناسب برای جلوگیری از نشت از زباله های خطرناک به آب بدن از طریق تعیین شده تخلیه و درمانی است. محیط زیست ترخیص کالا از گمرک اعطا شده به نفت نیز در شرایطی که شرکت نصب blowout سیستم پیشگیری از, برای جلوگیری از حوادث در طول حفاری.

“اما شما موفق به آن را انجام دهد” در این نامه اعلام کرد.

“مشاهده شده است که شما شده اند عامل تولید خود را به عنوان به خوبی به عنوان حفاری تاسیسات بدون اینکه مجهز به ایمنی مناسب و اقدامات پیشگیرانه که عمده حوادث رخ داده در حفاری سایت” در این نامه اضافه شده است.

هیئت جارو قدرت بیش از پروژه ها در محیط زیست-مناطق حساسدر بخش 5 از حفاظت از محیط زیست عمل می کنند, 1986.

“ما دستور داده اند که بسته شدن کامل خود را به دلیل غفلت و رفتار” DN Das, عضو, دبیر آسام کنترل آلودگی هیئت مدیره گفت.

نفت سخنگو گفت: رضایت بود در حال حاضر به دنبال. “ما اعمال می شود برای رضایت به این عمل چند بار و حتی واریز هزینه برای آن را با کنترل آلودگی هیئت مدیره. رضایت آمده است از طریق برخی از تاسیسات بقیه در انتظار” گفت: Tridiv Hazarika.

“PCB تا به حال از طریق پست ما را در ژوئن 11 درخواست ما برای جزئیات مختلف مجوز و داده ها. ما خواسته بود برای زمان پاسخ. این یک 15 ساله حوزه نفت. ما موفق به آنها ارسال پاسخ در ژوئن 18, اما یک بسته اطلاع در ماه ژوئن 19. آن را از لحاظ فنی ممکن است به نزدیک چاه بلافاصله آن را به عنوان مخازن تحت تاثیر قرار. بسیاری از صنایع وابسته به نفت برای عملیات خود را. ما نیز با توجه به گزینه قانونی برای اقامت در بسته سفارش” سخنگوی اضافه شده است.

بعد از آن در روز یکشنبه نفت با صدور یک بیانیه مطبوعاتی گفت: آن را در نظر دارد به پرونده حکم دادخواست قبل از Gauhati دادگاه عالی به چالش کشیدن کنترل آلودگی مدیره سفارش. همچنین گفت که محیط زیست ارزیابی اثرات مطالعه از فوران چاه نفت و آتش سوزی در حال بررسی است.

یک گزارش اولیه در آسیب توسط موسسه حیات وحش هند (WII) یافت می شود که روغن به حال به بیرون درز به اصل جریان از Lohit رودخانه آلوده کردن آب و مجاور Maguri-Motapung تالاب. “از گازهای سمی و روغن را پوشش جهانی تحت تاثیر گیاهان و جانوران است. آلاینده و نفت در ادامه منتشر می شود و گام های فوری مورد نیاز شامل این نشت بیش از. سموم منتشر شد شناخته شده است که در دراز مدت ماندگاری در خاک و رسوبات می باشد”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>