نزدیک به 22,000 Tablighi Jamaat اعضای مخاطبین خود را قرنطینه در هند: MHA

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 4, 2020 6:03:53 pm

coronavirus, coronavirus news, coronavirus latest new live updates, coronavirus italy, coronavirus spain, coronavirus us, coronavirus italy news, covid 19 india, coronavirus latest news, coronavirus live news, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus india live news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india این Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود شده اند قرنطینه در سراسر کشور گفت: وزارت امور. (Express photo by Amit Mehra)

پس از یک افزایش در تعداد COVID-19 نفر در هند پس از کاربرانی که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin آزمایش مثبت یک مقام از وزارت امور دوشنبه گفت که نزدیک به 22,000 Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود شده اند قرنطینه در سراسر هند است.

Punya Salila پژو مشترک در اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, گفت که تمام مسائل مربوط به پان هند مستند هستند که با نظارت 24×7 اتاق کنترل در MHA و افزود که این مرکز تا به حال هماهنگ با ایالات متحده برای ردیابی Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود را.

Srivastava بیشتر اضافه شده است که 200 فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF) پرسنل و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس در حال هماهنگی مشابه در سطح زمین.

در یک ویدئو کنفرانس با فرمانداران فرماندار و مدیران متحده/سرزمین های اتحادیه در روز جمعه رئیس جمهور رام نات Kovind با ابراز نگرانی از تجمع کارگران مهاجر در نند Vihar و جماعت Tablighi Jamaat در Nizamuddin و گفت که این دو حادثه باعث شده بود یک شکست به تلاش برای مبارزه با شیوع COVID-19.

بخوانید | تجمع کارگران مهاجر Tablighi Jamaat دیدار با شکست به کنترل COVID-19: رئيس جمهور Kovind

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Rashtrapathi Bhavan رئیس جمهور با تأکید بر نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ یک باقی می ماند گرسنه در سراسر کشور مستند.

به عنوان بسیاری از 1,023 COVID-19 موارد مثبت موجود در 17 ایالت پیش بینی شده است به Tablighi Jamaat جماعت اتحادیه وزارت بهداشت گفت: کرسی که حدود 30 درصد از کل coronavirus موارد در کشور مرتبط هستند “یک محل خاص”. مشترک وزیر در وزارت Lav Agarwal گفت: روزانه در رسانه های مطبوعاتی است که این میزان دو برابر شدن COVID-19 نفر در هند بسیار کمتر در مقایسه با دیگر کشورها است. او گفت: در مجموع 2,902 COVID-19 موارد گزارش شده تا کنون و در موارد افزایش یافته 601 پس از جمعه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>