پزشکان در سراسر کشور با استفاده از ترکیبی از درمان, برای جلوگیری از بیماری شدید و مرگ و میر در میان افراد مبتلا متوسط تا شدید علائم اغلب زیر متمایز استراتژی است که نشان می دهد چالش Covid-19 ارائه برای پزشکان که معمولا نمودار طرح درمان که سعی کردم-و-آزمایش و پیگیری قابل پیش بینی نتایج.

درمان متفاوت از داروهای اکسیژن پشتیبانی به استفاده از استروئیدها برای مدیریت توسعه عوارض به پلاسما درمانی برای موارد شدید است.

“وجود دارد هیچ درمان تاسیس پروتکل یا استاندارد مراقبت, اما ما چیزهای بسیاری آموخته اند در سه ماه گذشته. با تصویب چندین درمان ما در بر داشت ترکیبی از درمان های داده شده در زمان مناسب به یک نتیجه ی خوب” گفت: Dr Sandeep Budhiraja, گروه پزشکی, مدیر Max بهداشت و درمان.

هیچ استاندارد Covid-19 درمانی است. “ما ممکن است مجبور به استفاده از یک دارو یا ترکیبی از داروها بسته به شدت عفونت و یا بیمار وضعیت پزشکی است. نه هر بیمار نیاز remdesivir یا استروئیدها. ما نیاز به ارزیابی بیمار نیاز و تغییر دارو بر این اساس گفت:” دکتر رجا رائو سرپرست حیدرآباد را به بیمارستان گاندی.

بیماران قرار داده اکسیژن-پشتیبانی در اسرع وقت خود را اشباع اکسیژن نرخهای زیر 94% (طبیعی است که 95 تا 100 درصد). “بیماران ممکن است به سرعت در حال بدتر ظرف 24 ساعت بین روزهای 8 و 12 از شروع علائم با توجه به پاسخ ایمنی بیش فعال به نام سايتوکين طوفان. می توان آن را پیش بینی کرد با استفاده از برخی از خون نشانگر. گاهی اوقات حتی زمانی که بیمار احساس می کند خوب ما می دانیم که آنها در حال رفتن به سمت کاهش,” گفت: دکتر Budhiraja.

استروئیدها و پلاسما

در این بیماران استروئیدها مانند دگزامتازون و یا متيل پردنيزولون جلوگیری از سايتوکين طوفان. تنها داروی شناخته شده برای جلوگیری از مرگ و میر است و مقرون به صرفه استروئید دگزامتازون که با توجه به تصادفی بررسی Covid-19 درمانی محاکمه کاهش مرگ و میر در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار با یک سوم است.

“ما شده اند تجویز متیل پردنیزولون برای Covid-19 پس مارس و پاسخ کاملا امیدوار کننده است. در کنار ما به تازگی شروع به استفاده از دگزامتازون است که کمک به نجات بسیاری از زندگی” گفت: Dr Daksha شاه, معاون بهداشت افسر Brihanmumbai شهرداری شرکت. یک دوز واحد دگزامتازون همراه با هزینه های کمتر از ₹10.

“استروئید شروع به نشان دادن اثر فوری در عرض شش تا دوازده ساعت است. اثر پلاسما ضربات در عرض 24 تا 36 ساعت و اثر remdesivir ظرف 48 تا 72 ساعت” گفت: Dr Budhiraja.

نقاهت پلاسما درمانی است که با استفاده از آنتی بادی از بهبود بیماران مبتلا به افزایش پاسخ ایمنی از کسانی که در مبارزه با عفونت ثابت شده است به امن در یک مقیاس بزرگ آزمایش از 20 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

اضطراری و خارج از برچسب استفاده

اگر شرایط بیماران بدتر با وجود این درمان آنها با توجه به سیستم ایمنی مانند آرتریت روماتوئید مواد مخدر توکلیزوماب یا پسوریازیس با مواد مخدر itolizumab. هر دو مواد مخدر عمل التهابی پروتئین های منتشر شده توسط سیستم ایمنی بدن به طور عمده اينترلوکين-6.

دهلی نو آقا Ganga رم بیمارستان زیر همان پروتکل درمان. “به غیر از اکسیژن درمانی, متوسط تا نسبتا شدید بیماران تجویز استروئیدها remdesivir و broad-spectrum آنتی بیوتیک است. بيماران هستند و سپس تحت نظارت نزدیک به ببینید که آیا آنها در حال پیشرفت به سمت یک سايتوکين طوفان و حاصل چند نارسایی ارگان و سپس توکلیزوماب و itolizumab مواد مخدر داده می شود گفت:” دکتر SP Byotra رئیس بخش طب داخلی در بیمارستان.

“Remdesivir و توکلیزوماب کمک کرده اند بیش از 70 انتقادی بيماران بد حال بودند که در هواکش شديد کم اکسیژن اشباع است. ما به دست آمده بیش از 90 درصد میزان موفقیت با این دو دارو در انتقادی بيمار در عرض 24 ساعت گفت:” دکتر موهان Joshi مسئول BYL Nair, بیمارستان بمبئی.

بهبود درمان

درک بهتری از چگونگی بیماری بدن کمک کرده است کاهش دهلی مورد مرگ و میر – نسبت مرگ و میر در میان عفونت های شناسایی به 2.9% از 4.1 درصد در ماه ژوئن. “در ابتدا ما بر این باور مرگ و میر اتفاق می افتد به دلیل ضعیف میباشد. در حال حاضر ما می دانیم که داخل عروق و لخته شدن خون نیز می تواند منجر به اختلال عملکرد ریه و مرگ است. این ویروس ممکن است باعث سايتوکين طوفان و عفونت باکتریایی ثانویه ممکن است منجر به بیماری و شدت مرگ و بنابراین ما به هپارین برای جلوگیری از لخته شدن استروئیدها و ضد IL6 مواد مخدر برای جلوگیری از سايتوکين طوفان و broad-spectrum آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت های ثانویه باکتریایی گفت:” دکتر BK Tripathi, رئیس علوم پزشکی در دهلی نو Safdarjung بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im