آزمایش های بالینی ممکن است انجام شده بر ضد ویروسی داروی Favipiravir

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas | پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 سال 2020 3:33:37 am

Sixteen new cases threaten Haryana’s hopes to relax lockdown curbs in ‘green zones’ در شورای پژوهش های علمی و صنعتی مدیر کل Dr Shekhar Mande گفت: کار در جریان است در repurposing داروهای مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک خط از درمان برای COVID-19. (بازنمودی تصویر)

مشتاق سریع پژوهش بررسی امیدوار کننده مواد مخدر مقامات در کنترل مواد مخدر به طور کلی از هند (DCGI) گفت که Favipiravir ضد ویروسی داروی مورد استفاده برای برخی از ویروس آنفلوانزا به نظر می رسد امیدوار کننده به عنوان یک دارو در برابر COVID-19 با توجه به روش in-vitro نتایج. “ما اجازه خواهد داد که آزمایش های بالینی برای تست این دارو” بسیار قرار داده شده مقامات در DCGI گفت: هند اکسپرس.

Favipiravir نشان داده است برخی از نتایج خوب در برابر برخی از ویروس های آنفولانزا و دیگر کشورها مانند چین و ژاپن در حال آزمایش آن را به عنوان یک درمان بالقوه در برابر بیماری کروناویروس, مقامات گفت.

در شورای پژوهش های علمی و صنعتی مدیر کل Dr Shekhar Mande گفت: کار در جریان است در repurposing داروهای مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک خط از درمان برای COVID-19.

“شرکت داروسازی به اتمام رسانده سنتز Favipiravir و پس از تایید توسط DCGI ما می توانید پیش بروید و با محدود بالینی” دکتر Mande گفت: هند اکسپرس.

با توجه به اروپایی دارویی نقد و بررسی (مارس 17) این دارو تایید شده در ژاپن برای تولید و فروش به عنوان یک ضد ویروسی است تحقیقاتی محصول در حال اجرا به COVID-19 بيمار در مطالعات بالینی. این فکر که ممکن است مبارزه با COVID-19 آن را به عنوان مهار RNA پلیمراز مورد نیاز برای تکثیر ویروس این بررسی گفت.

چندین مواد مخدر مانند کلروکين, Arbidol Remdesivir و Favipiravir تحت مطالعات بالینی خود را به آزمون اثربخشی و ایمنی در درمان بیماری کروناویروس.

با توجه به گزارش شرکت ژاپنی فوجی فروش مواد مخدر Favipiravir تحت نام تجاری Avigan که تایید شده در ژاپن برای درمان آنفلوآنزا. این دارو نیز برای درمان ابولا.

در همین حال شورای تحقیقات پزشکی هند توصیه کرده است استفاده از HCQ (هیدروکسی کلروکین) برای پیشگیری از میان بالا خطر ابتلا به دسته های مانند بهداشت و درمان کارگران و در معرض خطر تماس مثبت بيماران است.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>