کلاس 12 دانش آموز مجروح در انفجار در شیملا مدرسه آزمایشگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Shimla | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 3:34:48 pm

explosion in Shimla school lab, Maheshwari Devi Government Senior Secondary School, explosion in GSSS Matiana of Theog, shimla news, indian express منابع گفت: این آزمایشگاه بوده است مهر و موم شده و این حادثه در حال بررسی است. (بازنمودی تصویر)

چهار دانش آموز آسیب های پایدار در یک انفجار در داخل آزمایشگاه شیمی دولت مدرسه روز دوشنبه در اینجا یک مقام رسمی گفت.

این حادثه در محل Maheshwari Devi دولت ارشد متوسطه (GSSS) Matiana از Theog در طول کلاس 12 شیمی هیئت عملی معاینه او گفت:.

پریما نظر آن را مشکوک است که انفجار زمانی رخ داد که دانش آموزان را به اشتباه در ترکیب منیزیم نیترات و فروس سولفات به مدیر مدرسه اطلاع کتبی به Theog زیر بخشی دادرس.

منابع گفت: این آزمایشگاه بوده است مهر و موم شده و این حادثه در حال بررسی است.

مجروح شدن دانش آموزان گرفته شد و به مرکز بهداشتی اولیه (بلور فوتونی) Matiana جایی که آنها ارائه کمک های اولیه. چهار نفر از دانش آموزان—Ajit, Mukul Panchta, Bunty شارما و نیکیتا Verma— شد با اشاره به ایندیرا گاندی در کالج پزشکی و بیمارستان (IGMC) Shimla این مقام گفت.

او گفت: Ajit صدمات پایدار در چشمان و صورت در حالی که Mukul نیز از آسیب در چشم چپ و صورت. Ajit بیشتر شده است با اشاره به PGI Chandigarh رسمی اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>