برخورد می شکند در بنگال زندان با توجه به کروناویروس ترساندن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

درگیری آغاز شد و در کلکته را Dum Dum زندان مرکزی در روز شنبه پس از زندانیان زندان حمله کردند مقامات زندان با آجر غارت مبلمان و آتش در برخی از مکان های وی از سوی مامورین که نه آنها در حال تولید در دادگاه حاضر شد و نه به آنها اجازه ملاقات با اعضای خانواده خود را.

یک افسر ارشد پلیس که نمی خواهید نام برد و گفت که گاز اشک آور پوسته مجبور به اخراج می شود به وضعیت تحت کنترل است. برخی از افراد به طور جدی مجروح در برخورد.

“به دلیل شیوع کرونا دادگاه بسته شده و اعضای خانواده هستند و نه مجاز در داخل زندان به عنوان یک اقدام احتیاطی. زندانیان می خواهند که آنها باید منتشر شود و باید با توسل به خشونت است. ما به دنبال این موضوع گفت:” Ujjwal Biswas اصلاح صفحه اصلی وزیر, West Bengal.

این زندانیان زندان بود نیز خواستار ماسک و sanitisers به دلیل کرونا ویروس.

این درگیری آغاز شد و حدود 12 ظهر. مشروط زیادی از پلیس اقدام سریع نیروی پرسنل و آتش نشانی مناقصه شد با عجله به نقطه. ارشد مقامات زندان, افسران پلیس و آتش سوزی در دولت وزیر Sujit بوز با عجله به نقطه.

مردم محلی گفت که آنها را دیدم دود مواج در خارج از زندان و حتی شنیده می شود برای تلفن های موبایل از آتش., حتی اگر پلیس است و در عین حال برای تایید اینکه آیا هر دور از کار اخراج شدند.

“آتش مناقصه مشغول به کار هستند. نه همه مکان ها می تواند قابل دسترسی است. ما در حال تلاش برای آوردن شرایط تحت کنترل” گفت: Sujit بوز, آتش سوزی در دولت وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>