کف زدن نمی خواهد کمک به روزانه شرط بزرگ مالی بسته نیاز ساعت: راهول گاندی در COVID-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 21 سال 2020 5:00:28 pm

coronavirus covid-19, rahul gandhi, rahul gandhi italy, coronavirus rahul gandhi, coronavirus india, coronavirus india news, indian express بیماری همه گیر کوروناویروس: کنگره رهبر راهول گاندی خواسته های بزرگ اقتصادی بسته از دولت مرکزی به جزر و مد در طول بحران.

بیان کرد که این رمان coronavirus (COVID-19) این است که نصب یک “حمله شدید بر اقتصاد شکننده” سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز شنبه به نام دولت مرکزی به اعلام یک بسته اقتصادی برای کمک به مردم جزر و مد در طول بحران.

“کروناویروس است wreaking ویران در ما اقتصاد شکننده. کوچک و متوسط و بازرگانان و دستمزد روزانه کارگران در بدترین تحت تاثیر قرار. کف زدن آنها را کمک خواهد کرد. امروز یک بسته اقتصادی مورد نیاز است مانند پول نقد, کمک, معافیت های مالیاتی و بازپرداخت بدهی. نگاهی سریع به مراحل” این Wayanad MP توییتی در هندی.

کنگره رهبر نظرات آمد و حتی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد دارای عقاید 298 از جمله 22 که بهبود یافته اند و چهار مرگ و میر.

گاندی سخنان نیز آمده روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی به نام مردم به رعایت ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه با نه پله از خانه بین 7 صبح تا 9 ساعت. نخست وزیر همچنین از مردم خواست با تشکر از پزشکان و رسانه ها و ارائه دهندگان خدمات از دیگر خدمات ضروری برای پنج دقیقه در 5 pm توسط زنگ, زنگ ها, کف زدن یا به معنای دیگر.

چندین دولت را تنگ تر این مستند به بررسی گسترش ویروس پس از دولت اتحادیه منع بین المللی تجاری پروازهای مسافری از فرود در هند برای یک هفته.

روز جمعه دولت بریتانیا اعلام کرده بود که این امر پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان کار نمی کند تا به 2500 پوند در ماه است.

در اینجا سریع coronavirus راهنمای برای شما به ماندن بگیرید به روز شده: که همه باید آزمایش Covid-19 و هنگامی که? | چگونه شما باید قرنطینه خودتان ؟ | چگونه اغلب (و چگونه) شما باید به تمیز کردن خانه خود را ؟ | چه Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط PM مودی? | که محدود از آمدن به هند و از کی ؟ | چه مدت می تواند ویروس های زنده بر روی سطوح و یا در هوا در اطراف شما ؟ | هنوز هم بیشتر Coronavirus Q&A توضیح داده شده در اینجا

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>