توسط: اکسپرس سرویس خبری | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 12:05:41 am

Vishva Gujarati Samaj, CK patel, Gandhinagar news, gujarat news, indian express news CK پاتل یک یدلایمخیرات patidar و توانیر وابسته از گجرات. (اکسپرس عکس)

اشاره کرد توانیر وابسته از گجرات CK پاتل (65) انتخاب شده است unopposed به عنوان رئیس جمهور اشاره کرد گجراتی مهاجر گروه Vishva گجراتی Samaj. پاتل انتخاب شد در فوریه 8 بعد از مدت Krishnakant Vakharia خود سلف به پایان رسید.

اشاره کرد یدلایمخیرات patidar از گجرات پاتل درگیر شده است با تعدادی از یدلایمخیرات patidar اجتماعی و مذهبی سازمان در گجرات. او همچنین به عنوان شناخته شده وابسته با آنها نارندرا نخست وزیر تا به حال سفر به ایالات متحده برای اولین بار در سال 1993.

صحبت با بیان پاتل گفت: “بله مدت از Krishnakant Vakharia شد انقضای در فوریه 8. پس از انتخابات به علت بودند و من در انتخاب رئیس جمهور unopposed.”

پاتل است که رئیس جمهور سابق ما مبتنی بر فدراسیون ملی هند-آمریکا انجمن. او همچنین در ارتباط با بالا یدلایمخیرات patidar سازمان مانند Umiya Dham از یونژا, Khodaldham از Kagvad نزدیکی Rajkot Umiya Dham از Sidsar در جمنگر منطقه Sardardham & Vishv Umiya بنیاد احمدآباد ،

پاتل نیز شناخته شده به عنوان یدلایمخیرات patidar رهبر جامعه که نقش مهمی در میانجیگری در مذاکرات صلح بین دولت گجرات و مهیج یدلایمخیرات patidar Anamat Andolan برای samiti (PAAS) در طول یدلایمخیرات patidar رزرو هم بزنید در دولت در سال 2015 است.

سیاسی پاتل است که در ارتباط با BJP و یکی از رقبای برای حزب بلیط در احمدآباد (شرق) Lok سبها حوزه در سال 2019 انتخابات مجلس.

این حزب داده بود بلیط سپس نشسته MLA Hasmukh پاتل از حوزه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de