سیتی در آمریکا لغو شد با توجه به Covid-19 شیوع

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سیتی باز در واشنگتن بود که برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد مردان ATP Tour پس از Covid-19 تعطیل, لغو شده است برای سال 2020 برگزارکنندگان اعلام کرد در روز سه شنبه. این مسابقات تنظیم شده برای شروع در تاریخ 14 اوت و خدمت به عنوان یک ساخت برای ما باز است اما برگزارکنندگان گفت: نگرانی در مورد محدودیت های مسافرتی و روندهای اخیر در شیوع کروناویروس تا به حال منجر به تصمیم گیری برای قراضه این رویداد است.

“پس از چند ماه از کار خستگی ناپذیر توسط تیم ما و همکاری نزدیک ما با بسیاری از سهامداران ما دل به اعلام کند که ما باید متاسفانه به تعویق انداختن 52 سیتی باز تا تابستان سال 2021,” مسابقات رئیس علامت Ein در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری حل نشده خارجی و مسائل مختلف بین المللی از جمله محدودیت های مسافرتی و همچنین نگران سلامت و ایمنی روند که ما را مجبور به این تصمیم در حال حاضر در انصاف به بازیکنان ما تامین کنندگان و شرکای طوری که آنها می تواند به یقین در اطراف خود را برنامه ریزی است.”

این مسابقات لغو افزایش شک و تردید در مورد این سال ما باز است که برنامه ریزی شده بود بدون طرفداران در حضور و غیاب از 31 اوت تا سپتامبر 13. اما, انجمن تنیس ایالات متحده (USTA) گفت: آماده سازی باقی می ماند و در مسیر به مرحله Western & Southern Open و گرند اسلم در مرغزار فلاشینگ که برنامه ریزی شده به جای بازگشت به عقب در نیویورک آغاز در اوت 20.

“این USTA را ایجاد امن و محیط کنترل شده برای بازیکنان و هر کس دیگری درگیر در هر دو مسابقات که به کاهش خطرات بهداشتی” در USTA گفت. “ما به طور مداوم پایه تصمیم گیری های ما در مورد میزبانی این مسابقات در سه اصول راهنما که شامل ایمن و سالم از همه درگیر آیا میزبانی این وقایع در بهترین مورد علاقه در ورزش تنیس و اینکه آیا این تصمیم از نظر مالی قابل دوام. ما با اعتماد به نفس ما باقی می ماند در خط با تمام اصول هدایت.”

تنیس به غیر از برخی از نمایشگاه رویدادهای زمین به توقف در اواسط ماه مارس با ویمبلدون لغو شدن و باز فرانسوی در حال نقل مکان به سپتامبر. مردان claycourt نوسان برنامه ریزی شده است برای شروع در 8 سپتامبر در کیتزبوهل اتریش با هم تداخل دارند با هفته دوم ما باز است.

بازیکن قادر خواهد بود برای به دست آوردن زمان بیشتری در خاک رس در مادرید و ایتالیایی باز می شود قبل از باز فرانسوی آغاز می شود که در سپتامبر 27. این تور WTA سر گرفته خواهد شد با زنان رویداد صحنه در پالرمو ایتالیا از اوت 3. ATP گفت: به روز رسانی بیشتر در تجدید نظر سال 2020 تقویم منتشر خواهد شد در دو هفته آینده از جمله مرحله نهایی از فصل از طریق به ATP نهایی در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>