بیماری مزمن کبدی می تواند اضافه کردن خطر مرگ در Covid-19 بيمار: مطالعه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Coronavirus بیماری (Covid-19) بيماران مبتلا به بيماری مزمن کبدی شرایط مانند هپاتیت B یا C و کبد چرب بالاتر شانس مرگ و اقامت طولانی مدت در بخش های مراقبت ويژه پیدا آسیا و اقیانوسیه Covid-19 کبد آسیب طیف مطالعه انجام شده در سراسر 13 کشور از جمله هند است.

چهل و سه درصد از کسانی که در مراحل پیشرفته این بیماری سیروز یا زخم به علت بیماری درگذشت Covid-19 با توجه به این مطالعه که به تازگی منتشر شده در کبد بین المللی است. این است که بسیار بالاتر از 3 به 5 درصد مرگ و میر در جمعیت عمومی است.

در میان کسانی که مبتلا به کبد و بیماری مرگ و میر تقریبا دو برابر در میان کسانی که مبتلا به سيروز نسبت به کسانی که بدون سیروز – 33% در برابر 16.3%. حدود 20 درصد از کسانی که مبتلا به سیروز رفت به نارسایی کبد, با توجه به مطالعه است.

همچنین بخوانید: هند اضافه شده سه ماهه گذشته میلیون Covid-19 موارد فقط در 8 روز 3 متحده اضافه شده 55.7% بیماران

“ما دریافتیم که اگر بیلی روبین تعداد بالا به معنی یک بیمار زردي سپس آنها را بالا و مرگ و میر. از این رو درمان پزشکان باید حساب برای زمینه ای بیماری های کبدی دیگر از شرایط مانند دیابت و فشار خون و سرطان و بیماری های قلبی. و نظارت بر آنزیم های کبدی نزدیک” گفت: نویسنده سرب Dr شیو سارین مدیر موسسه کبدی و صفراوی علوم در دهلی نو.

“همچنین آنزیم های کبدی باید بررسی شود به طور معمول برای Covid-19 بيمار به عنوان بسیاری از با بیماری مزمن کبدی از آن بی اطلاع هستند. پزشکان باید مراقب عوامل خطر مانند چاقی و دیابت و سنگ صفرا تری گلیسیرید بالا و مصرف الکل با توجه به شيوع بالای سوخت و ساز بدن مربوط به بیماری کبد چرب – در حدود یک در چهار نفر در کشور است گفت:” دکتر سارین.

این مطالعه که مشاهده سلامت و مرگ و مير در 228 بیماران مبتلا به بیماری های مزمن کبد بیش از 28 روز نیز یافت می شود که این بیماران در معرض خطر افزایش یافته حاد کبد آسیب هنگامی که آنها دریافت Covid-19. مشاهده سوابق بیمار نشان داد که کسانی که بدون سیروز یا زخم توسعه یافته حاد کبد آسیب در دومین هفته یا اوایل هفته سوم از عفونت اما در هفته اول خود در بیماران سیروزی.

بیش از 32 درصد از بیماران مبتلا به سیروز تا به حال حاد کبد آسیب با Covid-19 نسبت به 5.7% به 18% بيماران بدون سیروز. همراه با بیماری های کبدی و دیابت پدید آمده به یکی از اصلی ترین عوامل خطر برای ابتلا به کبد آسیب – با 57.7% بیماران دیابتی گرفتن حاد کبد آسیب نسبت به 39.7 درصد از کسانی که بدون دیابت است.

همچنین بخوانید: COVID-19 آمار برای هند

عوارض کبدی و در غیر این صورت در Covid-19 بيمار مبتلا به بيماری مزمن کبدی منجر به طولانی تر ICU ماندن این مطالعه نشان داد.

“اگر چه کبد است ACE2 گیرنده استفاده می شود که توسط Sars-Cov-2 برای ورود به سلول های این مطالعه نشان می دهد که کسانی که با جگر سالم هستند به احتمال زیاد به دور با تغییرات جزئی در آنزیم های کبدی خود را. اما در کسانی که در حال حاضر با بیماری مزمن کبدی از آن بدتر با حدود 20 درصد از کسانی که مبتلا به سیروز پایان در نارسایی کبد گفت:” دکتر به عنوان Soin, یکی از نویسندگان و رئیس کبد موسسه در Medanta بیمارستان در Gurugram.

یک نظارت دقیق از کبد پارامترهای می تواند کمک به پزشکان در درک که در حال پیشرفت به سمت بیماری شدید. آن نشان داد که غیر بازماندگان بالا آنزیم های کبدی درجه بالاتر از 1.4 و سطح بیلی روبین باقی مانده بالا در بیش از 9 mg/dl و تا هنگام مرگ در غیر بازماندگان این مطالعه نشان داد.

در حالی که درست بار بیماری کبد شناخته شده است, مطالعه می گوید آن را برای حساب 4.6 درصد از تمام مرگ و میر.

“کسانی که بیماری پیشرفته کبدی هستند و نیاز به پیوند نباید تاخیر آن است. به عنوان مطالعه نشان می دهد که مرگ و میر بسیار بالا – 43 درصد — در میان این بیماران است. در ابتدا بسیاری تصور می کردند که عفونت را در یک زن و شوهر از ماه و توصیه کرده بود که تاخیر در پیوند. اما به عنوان این مطالعه نشان می دهد, آن می تواند صرفه جویی در زندگی در اين بيماران است. در واقع داده ها از آسیا و اقیانوسیه انجمن برای بررسی کبد است که آیا محاکمه و دو نفر دیگر ثبت بیماران مبتلا به کبد نشان می دهد که مرگ و میر در میان کسانی که تحت عمل پیوند فقط کمی بالاتر از جمعیت عمومی گفت:” دکتر Soin.

“آنچه که ما آموخته اند این است که دوز immunosupressants باید مخروطی پایین در کسانی که عفونت اولیه ارسال پیوند چیزی باید انجام شود که در آن ماه و یا سال بعد از پیوند ، همه هفت نفر از بیماران پیوند که آن سال به سال پس از کاشت و دو که آن را درست کردم بعد از پیوند جان سالم به در برد,” او اضافه شده است.

دکتر سانجی Negi, پیوند کبد جراح در BL Kapur بیمارستان دهلی نو گفت: “فقط به عنوان این مطالعه نشان می دهد آن است که بسیار مهم است برای نظارت بر آنزیم های کبدی در Covid-19 بيمار. این امر به ویژه از آنجا که کبد تنها عضو بدن که می تواند به بازسازی پس از آسیب و بنابراین بیماران را نشان نمی دهد علائم بیماری کبد تا کبد است که حدود 80 درصد آسیب دیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>