چینی واکسن تایید شده برای تست انسان در coronavirus کانون ووهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

CanSino بیولوژیک, Inc. گفت: آن را دریافت چینی تصویب قانونی برای شروع آزمایشات انسانی از یک واکسن علیه این رمان coronavirus مثال دیگر از سلاح های بالقوه در برابر این بیماری به سرعت در حال ردیابی برای تست به عنوان جهانی تلفات ميگيرد و ملت تحمیل مستندات خود شهروندان است.

واکسن co-طراحی و توسعه توسط هنگ کنگ-شرکت ذکر شده و چین را در آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی را تحت بالینی در ووهان CanSino بیولوژیک در بیانیه ای گفت به بورس سهام هنگ کنگ در روز چهارشنبه. ووهان است و این کانون برای همه گیر است که گسترش به تمام گوشه و کنار این سیاره آلوده کردن بیش از 190,000 مردم و کشته شدن بیش از 7,800.

پیشرفت اتفاق می افتد در سرعت بی سابقه ای در حال توسعه واکسن به عنوان بسیار عفونی بیماریزا که باعث بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان Covid-19 به نظر می رسد بعید است به مهر از طریق مهار اقدامات به تنهایی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار آمریکا داروسازان به منظور توسعه یک واکسن: Cambridge, Massachusetts مبتنی بر Moderna, Inc. دریافت تصویب قانونی به حرکت به سرعت به آزمایش های انسانی, هفته گذشته, پرش سال از حیوانات آزمایش هایی که هنجار در توسعه واکسن.

“شما در حال برنامه ریزی در اداره آن به یک فرد سالم که ممکن است یا نه ممکن است همیشه در معرض بیماری های عفونی عامل شما در حال تلاش برای محافظت از آنها در برابر” گفت: Rajeev Venkayya رئیس جمهور از این واکسن جهانی واحد در ژاپن تاکدا Pharmaceutical Co., گفت: در یک مصاحبه جداگانه سه شنبه. “وجود حاشیه های بسیار کمی برای ایمنی مشکل است.”

CanSino آزمایشی شامل تزریق واکسن تجربی به 108 افراد سالم در سنین 18 تا 60 سال در سه دوز متفاوت با توجه به داده ها از چینی ها کارآزمایی بالینی رجیستری. تست های این ماه شروع خواهد شد و در ادامه از طریق پایان سال. واکسن آزمایش شده بر روی حیوانات و ثابت امن و قادر به استخراج ایمنی در برابر ویروس CanSino گفت: در آن بیانیه است.

به عنوان شیوع در سراسر جهان بیش از 100 آزمایش های بالینی آغاز شد و در چین به مطالعه اثربخشی همه چیز از ضد آنفولانزا مواد مخدر و آنتی بادی حاوی پلاسما از بهبود بیماران مبتلا به سنتی طب گیاهی چینی. تعداد کمتری از آزمایشات اعلام شده است در کشورهایی از جمله آمریکا و کره جنوبی و تایلند است.

در شرایط عادی یک واکسن می تواند سال برای رسیدن به انسان بالینی به عنوان دانشمندان انجام مقدار قابل توجهی از حیوانات تست اول قبل از تنظیم کننده های مواد مخدر greenlight بیشتر آزمایشات برای تعیین ایمنی و اثر بخشی در انسان است.

گلاکسو Plc گفت: در ماه گذشته در آن مشغول به کار بود با چین بر اساس شبدر بلجس در یک واکسن آزمایشی. همچنین دولت ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت در حال کار با شرکت سانوفی و Johnson & Johnson بالقوه واکسن.

شانگهای Fosun در گروه دارویی شرکت. همچنین مجوز یک واکسن است که در حال حاضر در حال توسعه در قبل از مرحله بالینی توسط ماینز آلمان-بر اساس BioNTech SE.

با وجود سریع مقدمه انسان آزمایش اولین واکسن در دسترس است و حداقل شش ماه دور با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: حدود یک سال و نیم برای تکمیل آزمایش های مقیاس تولید و ساخت یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>