چینی شناگر خورشید یانگ ممنوع هشت سال برای دوپینگ جرم – CAS

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چین سه گانه المپیک شنا مدال طلای خورشید یانگ یافت شده است جرم امتناع از دادن نمونه دوپینگ و ممنوع به مدت هشت سال در یک مشتاقانه در انتظار حکم از دادگاه داوری ورزش (CAS) در روز جمعه.

سوئیس-بر اساس CAS تایید درخواست توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) در برابر بین المللی فدراسیون شنا (FINA) و خورشید یکی از چین قابل تشخیص ورزشکاران که در حال حاضر در خدمت دوپینگ بان در سال 2014.

خورشید بود که متهم به امتناع از ارائه نمونه خون و ادرار در هنگام تست مواد مخدر در بازدید از خانه خود را در چین در ماه سپتامبر 2018 عهد کرد که به درخواست تجدید نظر این حکم در حالی که WADA مورد ستایش قرار داد این ممنوعیت به عنوان یک “نتیجه مهم”.

“این ناعادلانه است. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در بی گناهی” خورشید گفت: چین شین هوا اخبار آژانس. “من قطعا درخواست تجدید نظر به اجازه دهید بیشتر مردم حقیقت را می دانم.”

هر گونه درخواست تجدید نظر خواهد بود در دادگاه فدرال سوئیس.

یک ویال از خود خورشید را در نمونه خون شد شکست را با یک چکش در طول تست جلسه در سال 2018 اما شناگر بود و تبرئه توسط FINA ضد دوپینگ نقض توافق که تست کرده بود موفق به تولید کافی شناسایی.

اما این حکم خشم WADA که در زمان این موضوع را به CAS خواستار ممنوعیت از بین دو تا هشت سال برای از دست رفته خارج از مسابقه تست.

CAS گفت پانل های خود را به حال “به اتفاق آرا مصمم” است که خورشید تا به حال با دستکاری خود را کنترل دوپینگ. با توجه به نظر قبلی خود را دوپینگ بان CAS گفت: آن را به حال تحمیل stiffest هشت سال تحریم معنی 28 ساله از دست خواهد در این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

“ورزشکار موفق به ایجاد آن است که او تا به حال یک توجیه قانع کننده خود را به نابود کردن مجموعه نمونه ظروف و چشم پوشی دوپینگ کنترل, که, در نظر او, مجموعه پروتکل بود و نه در انطباق با ISTI (استاندارد بین المللی برای آزمایش و تحقیقات),” CAS گفت.

“این یک چیز است و داشتن ارائه یک نمونه خون به سوال مجوز رسمی از تست پرسنل در حالی که نگه داشتن دست نخورده نمونه در اختیار مقامات تست; آن را کاملا یک چیز دیگر, پس از طولانی مبادلات و هشدار به عواقب عمل در چنین راهی است که منجر به از بین بردن نمونه ظروف نتیجه از بین بردن هر گونه احتمال تست نمونه در مرحله بعد.”

– عمیق پشیمانی –

چینی, شنا انجمن (CSA) ابراز “تاسف عمیق” در CAS حکم تکرار خورشید دفاع که تست دوپینگ که رفت به خانه اش نمی شد واجد شرایط برای انجام این کار است.

CSA گفت: تست شد “پرسنل بدون آموزش های حرفه ای و صلاحیت قانونی برای جمع آوری ورزشکار نمونه و فعالیت های غیر قانونی و نامعتبر است”.

“ما از خورشید یانگ به ادامه حفاظت از خود را از حقوق مشروع و منافع قانونی به معنی” آن را گفت.

“در همان زمان آن است که امیدوار است که WADA ورزشی سازمان ها و دوپینگ سازمان های بازرسی را بهبود بخشد و کامل قوانین صرفا اجرای قوانین از جمله الزامات صدور گواهینامه برای دوپینگ بازرسان و نه چشم پوشی از حقوق مشروع و قانونی از ورزشکاران است.”

WADA مدیر کل Olivier Niggli استقبال CAS تصمیم گیری به عنوان یک “نتیجه مهم”.

“WADA تصمیم به تجدید نظر اصلی FINA حاکم داشتن با دقت آن را بررسی و به این نتیجه رسیدند که وجود دارد تعدادی از نقاط که به نظر می رسید به نادرست زیر (جهانی مبارزه با دوپینگ) کد.

“امروز CAS حکم تایید این نگرانی و در نتیجه مهم است.”

پس از آن اولیه ترخیص کالا از گمرک توسط FINA خورشید قادر به رقابت در مسابقات قهرمانی جهان در گوانگجو کره جنوبی در ماه ژوئیه که در آن او موفق به کسب دو مدال طلا شد اما تمرکز تظاهرات از رقبا به خصوص از استرالیا.

CAS حکم داد که نتایج خود را از گوانگجو خواهد ایستاد “در صورت عدم وجود هر گونه شواهد است که ورزشکار ممکن است درگیر در دوپینگ فعالیت پس از 4 سپتامبر 2018”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>