رئیس جمهور چین نشانه لایحه ای که می تواند به معنای زندان برای مخالفان در هنگ…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور چین شی جینپینگ روز سه شنبه امضا و به قانون هنگ کنگ امنیت ملی بیل در یک بسته-درب نشست نخبگان حزب کمونیست چین (CPC) در پکن formalising یک قانون است که منتقدان ترس می تواند له شهر آزادی است.

رسمی خبرگزاری ایسنا گفت, چینی, نمایندگان مجلس با رای داده بودند به اتخاذ قانون و تصمیم گرفت که “امنیت ملی قانون شامل خواهد بود” در هنگ کنگ مینی قانون اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی.

هنگ کنگ با معترضان به طور بالقوه می تواند در صورت شرایط اگر مجرم تحت قانون جدید است.

پکن می گوید این قانون به اجرا گذاشته خواهد شد برای مقابله با تجزیه طلبی و دخالت خارجی است اما منتقدان می گویند آن را در واقع مخالفت و جلوگیری مختلف آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ شهروندان تحت “یک کشور دو سیستم” ساز آن شده است اداره می شود از سال 1997.

آن را به اثر در پنج شنبه, جولای 1, سالگرد هنگ کنگ تحویل به چین از.

هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ اعلام کرد او توسط پله به عنوان رهبر خود را طرفدار دموکراسی گروه Demosisto به زودی پس از پکن گذشته بود که بحث امنیت ملی قانون است.

“بعد از شور و مشورت داخلی ما تصمیم به انحلال و توقف همه عملیات به عنوان یک گروه با توجه به شرایط” Demosisto گفت در توییتر.

وانگ 23 کرده بود که دولت او خواهد بود “هدف نخست” از قانون است.

“ما امیدواریم که این قانون را در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده برای جلوگیری مردم از تکان دهنده مشکل” تام یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده در کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس که تصویب این قانون در روز سه شنبه.

“اجازه ندهید هنگ کنگ تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار برای تقسیم کشور,” او گفت:.

“امنیت ملی قانون است که اهداف یک اقلیت کوچک از افرادی که مرتکب اعمال تجزیه طلبی براندازی و تروریسم و با هدف حفاظت از حقوق مشروع اکثریت قریب به اتفاق از جمله قانون-مقیم شهروندان و شرکت نمی تواند بهتر برای حفاظت از هنگ کنگ ثبات و توسعه در دراز مدت” ایسنا گفت: در یک تفسیر روز سه شنبه.

“در واقع پکن در تلاش است برای حفاظت از منافع سرمایه گذاران خارجی در هنگ کنگ از جمله کسانی که از آمریکا کسب و کار. تلاطم پس از ماه ژوئن گذشته به طور جدی فرسوده این شهر امنیت و آسیب آن صدا و پایدار محیط کسب و کار” در این گزارش اضافه شده است.

در پکن به وزارت خارجه چین گفت: آن را لازم اقدامات متقابل به “بصورتی پایدار و محکم حفاظت از” منافع ملی خود در پاسخ به ما تصمیم به پایان دادن به درمان خاص برای هنگ کنگ بیش از قانون جدید است.

سخنگوی ژائو Lijian گفت: روزانه وزارت مطبوعاتی گفت: “این به اصطلاح تحریم” توسط طرف ما می تواند به توقف چین تصمیم به ترویج قانون در حفاظت از امنیت ملی در این شهر است.

ژائو گفت که برقراری امنیت ملی قانون برای حفاظت از کشور و امنیت ملی است یک نماینده از “یک کشور دو سیستم” اصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>