چینی JV در میان شش مناقصه برای Vande بهارات قطار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین سرمایه گذاری مشترک شرکت CRRC پیشگام الکتریک (India) Private Limited است که در میان خارجی تنها به مناقصه جهانی مناقصه شناور برای تولید 44 با چنگک جمع کردن از Vande بهارات قطار.

JV تاسیس شد به طور مشترک توسط چین-سربار CRRC, Yongji Electric Co. Ltd. و Gurugram مبتنی بر پایونیر فیلم برداری خصوصی محدود در سال 2015.

راه آهن هند’ جدایی مربی کارخانه چنای شناور بود یک مناقصه برای ساخت 44 با چنگک جمع کردن و یا قطار مجموعه از نیمه سرعت بالا Vande بهارات قطار در جولای 10.

“ما باید مناقصه از شش بازیکن برای مناقصه” Vinod Kumar Yadav, رئیس, رئیس هیئت مدیره راه آهن گفت: در روز جمعه.

دیگر پنج مناقصه شامل دولتی Bharat Heavy Electricals, محدود, بهارات صنایع سنگرور, Electrowaves الکترونیک (P) Ltd, MEDHA سروو درایوهای خصوصی محدود Powernetics تجهیزات هند خصوصی محدود با توجه به وزارت راه آهن.

این می آید در زمانی که هند و چین درگیر در تنش مرزی ایستادگی کردن در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh. یک نزاع و جدال در Galwan دره در 15 ژوئن منجر به 20 و نامشخص تعداد از سربازان مرده است. هند نیز تصمیم به ممنوعیت 59 برنامه های عمدتا با لینک کلیک کنید.

راه آهن نیز اوراق مناقصه برای دوربین های حرارتی به معنای ‘Covid نظارت’ پس از شرکت هندی ادعا کرد که مناقصه با مشخصات مورد علاقه یک شرکت چینی هندوستان تایمز گزارش داد در ژوئیه 1.

در ماه ژوئن Railtel راه آهن’ مخابرات بازوی صادر کرد, مناقصه های حرارتی متوسط غربالگری هوش مصنوعی مبتنی بر دوربین های مدار بسته برای کمک در Covid-19 نظارت است. دولت شرکت تصمیم گرفته است به موضوع تازه مناقصه پس از جنجال.

بلند پروازانه ” را در هند پروژه شامل ساخت 44 آموزش مجموعه شامل 16 مربیان برای هر Vande بهارات.

نارندرا نخست وزیر بود و پرچم خاموش قبل از ازدواج اجرا از یک Vande بهارات قطار در دهلی نو -بنارس مسیر در تاریخ 15 فوریه 2019. دوم مانند قطار سرویس بین دهلی نو و شری ماتا Vaishnodevi کترا پرچم توسط خانه وزیر آمیت شاه در اکتبر 3, 2019.

وزارت راه آهن هفته گذشته نیز آغاز رسمی فرایند اجازه می دهد تا یک شرکت خصوصی برای اجرای قطار در 109 مسیرهای — یک فرایند است که با هدف, برای اولین بار باز کردن یکی از دولت برجسته ترین شرکت های است که در چند دهه اخیر رشد با خواسته های رو به رشد اقتصاد است.

در مورد اینکه آیا شرکت های چینی اجازه خواهد داشت به پیشنهاد برای خصوصی قطار Yadav هفته گذشته گفت: “تا آنجا که به سوال های چینی مطرح می شود وجود دارد دستورالعمل های زیر را در هند سیاست های این اداره برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) و ما از آنها پیروی خواهند کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>