چینی, دکتر, که دردسر درست می کردم با مقامات این کشور کمونیستی برای صدایی اولیه هشدار در مورد شیوع کروناویروس درگذشت جمعه پس از پایین آمدن با بیماری در بیمارستان گزارش شده است.

این ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در آن حساب رسانه های اجتماعی که دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک بود “متاسفانه آلوده در طول مبارزه با بیماری ذات الریه جدید کروناویروس عفونت است.”

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این” به آن اضافه شده است.

Li تنبیه شد توسط پلیس محلی برای “پخش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری. شیوع محور در ووهان در حال حاضر بیش از آلوده 28,200 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 560.

سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به شادی دارند کار می کنند که او” در ویروس.

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

در ضمن یک نوزاد جوانترین فرد شناخته شده با این ویروس آلوده. چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید پنج شنبه برای منزوی کردن و درمان بیماران و نقل مکان افراد با علائم خفیف به موقت قرنطینه مراکز در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی. و آزمایش یک داروی ضد ویروس راه اندازی شد برای شروع روی بیماران است.

نگاهی به برخی از آخرین تحولات در شیوع:

افزایش تلفات و جوانترین قربانی

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و عفونت هاون شده در چین بیش از 200 نفر با این بیماری گزارش شده است در بیش از ده کشور دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و تایلند و کره جنوبی و ایالات متحده است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد بیماران آلوده بودند که “مرخص و درمان” در ایستاده بود 1,153. هیچ جزئیات داده شد اما موارد خفیف دیده شده است در جوانتر و سالم مردم است.

جوانترین بیمار یک کودک متولد شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد, مقامات گفت.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است. که “نیاز به مطالعه بیشتر,” او گفت:.

این ویروس جدید است که در coronavirus خانواده که شامل ابتال به بیماری مرس و سارس و باعث تب و سرفه و تنگی نفس و در موارد شدید ذات الریه.

بیشتر تخت بیمارستان

1500 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای مقابله با شیوع تکمیل شد در ووهان روز پس از 1000 تخت بیمارستان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

ووهان نیز عامل اضافی 132 قرنطینه سایت با بیش از 12,500 تخت با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

مقامات در حال مسابقه برای افزایش تعداد تخت در ووهان و بقیه سخت ضربه هوبئی استان که در آن نظام سلامت شده است ضعف است که برخی از افراد بیمار تبدیل شده است که به دور از بیمارستان ها و خانه فرستاد بالا بردن خطر از گسترش این ویروس به دیگران است.

همه با هم بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در هوبئی در یک اقدام بی سابقه و اثبات نشده — پیشنهاد به شیوع بیماری تحت کنترل است.

در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران خواستار تعطیلی این سرزمین مرز با سرزمین اصلی چین شدند در حمله به یک چهارم روز. هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل.

قرنطینه کشتی کروز

دو لنگر انداخت کشتی های کروز با هزاران نفر از مسافران و خدمه باقی مانده زير 14 روز قرنطينه در هنگ کنگ و ژاپن است.

ده مسافر را تایید کرد به این ویروس بودند همراهی کردن الماس شاهزاده در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از 10 نفر دیگر گرفته شده از روز قبل ، کسانی که گرفته شده به بيمارستان یکشنبه اکثرا در 60s و 70s چهار نفر از آنها ژاپنی, دو آمریکایی و دو کانادایی, یک New Zealander و تایوانی.

تست شد و هنوز هم در انتظار دیگران در هیئت مدیره بود که علائم و یا تماس با افراد آلوده.

“این رفتن به مانند یک شناور زندان” مسافر دیوید آبل تاسف on Facebook. او در 50th wedding anniversary کروز لوکس اما در بر داشت خود را در کابین خود را با یک “ساندویچ کاهو با برخی از مرغ داخل.”

بیش از 3,600 مردم در قرنطینه کشتی جهان رویای تحت غربالگری پس از هشت مسافر بودند مبتلا به این ویروس است.

داروی جدید

ایسنا گفت که آزمایش های بالینی برای داروی ضد ویروسی Remdesivir تایید شده اند و اولین گروه از بیماران بود و انتظار می رود برای شروع مصرف آن در روز پنج شنبه. آن است که ساخته شده توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences.

آنتی ویروسها و دیگر مواد مخدر می تواند به کاهش شدت بیماری و اما “تا کنون هیچ آنتی ویروسها موثر ثابت شده” در برابر ویروس جدید گفت: Thanarak Plipat معاون مدیر کل تایلند بیماری کنترل بخش در وزارت بهداشت. او گفت: وجود دارد بسیاری از ناشناختهها “اما ما یک مقدار زیادی از امید نیز هست.”

بیشتر خرید اینترنتی

از اروپا به استرالیا و ایالات متحده دانشگاه ها که میزبان دانش آموزان چینی و یا مطالعه-برنامه های خارج از کشور در حال تقلا برای ارزیابی خطرات و برخی از آنها لغو فرصت ها و منع سفر دانشجویی.

بانک های مرکزی در فیلیپین و تایلند را کاهش نرخ بهره خود را برای دفع آسیب های اقتصادی از شیوع این بیماری در چین و جهان و دومین اقتصاد با 1.4 میلیارد نفر است. چین یک منبع عمده ای از گردشگران در آسیا و شرکت ها در سراسر جهان بستگی دارد آن کارخانه برای عرضه محصولات و مصرف کنندگان آن به آنها را خرید.

سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو دوباره به دنبال کاستن ترس که بازی های 2020 می تواند به تعویق افتاده و یا لغو شده به دلیل بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im