این نادر است برای چین بالا دادگاه به استفاده از زبان قوی علیه این کشور نیروی پلیس. آنها هر دو بخشی از حزب کمونیست چین (CPC).

آن را تعجب آور نیست زمانی که عالی مردم دادگاه بريدن تا ووهان پلیس برای بازداشت و بازجویی یک گروه از هشت نفر برای به اشتراک گذاری پست در رسانه های اجتماعی مورد “سارس-مانند” تب كردن در این شهر در ژانویه 1.

هشت همراه با یک ناشناس, دکتر, از ووهان بیمارستان بودند مورد آزار و اذیت توسط پلیس برای به اشتراک گذاری یک پست که گفت: بیماران مبتلا به بیماری ذات الریه – همه از غذاهای دریایی و ماهی بازار در این شهرستان است.

بله همان بازار که بیش از 90 درصد از موارد مرتبط شده اند.

دکتر با توجه به پکن جوانان روزانه به حال حتی روشن در این گروه آن است که یک نوع جدید از ویروس.

به جای هشدار پست گرفته شد به عنوان “شایعات”.

قاضی خشمگین بود.

“این ممکن است یک چیز خوش شانس اگر مردم بر این باور بودند به ‘شایعه’ و سپس شروع به پوشیدن ماسک و انجام sanitisation اقدامات و جلوگیری از حیوانات وحشی در بازار به” قاضی گفت.

“آمار نشان می دهد که اگر چه این رمان coronavirus آلوده به ذات الریه شد سارس اطلاعات منتشر شده توسط هشت نفر بود به طور کامل ساخته شده,” دادگاه گفت: در رسانه های اجتماعی به روز رسانی.

قاضی به وضوح ابراز افکار عمومی در این زمان.

دکتر و بقیه گروه حمایت از یکی از چین بالا اپیدیولوژی که تقدیر آنها را برای هشدار.

“نگاهی به گذشته ما باید بسیار ستایش آنها. آنها عاقل بودند که قبل از شیوع” Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: تلخیص جهانی بار.

ژانویه 1 هشدار از ووهان گروه نشان می دهد که تلخ Coronavirus بود یواشکی در گردش از دسامبر اگر نه پیش از آن در این شهرستان است.

بسیاری از کاربران آنلاین تلخیص گفت: “نامیده می شوند که از بازداشت هشت whistle-blowers به عنوان شواهد “…مقامات محلی’ بی کفایتی برای مقابله با یک مسری است و ویروس کشنده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im