چین یازدهم می پردازد اولین سفر به ویروس کانون ووهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور چین وارد در ووهان در روز سه شنبه برای اولین سفر خود را به کانون coronavirus بیماری همه گیر از آنجا که بحران آغاز شد در ماه ژانویه — عمده نشانه آن است که مقامات بر این باورند که شیوع بیماری تحت کنترل است.

شی جین پینگ سرزده بازدید می آید به عنوان بی سابقه قرنطینه اقدامات است که باید مهر و موم کردن ووهان و بقیه مرکزی هوبئی استان از اواخر ژانویه به نظر می رسد باید پرداخت شود و با عفونت های جدید حذف به طور چشمگیری در هفته های اخیر.

رهبر حزب کمونیست وارد شده توسط هواپیما در هوبئی سرمایه برای یک “بازرسی از این بیماری پیشگیری و کنترل کار” در منطقه, با توجه به رسمی, Xinhua news agency.

رسانه های دولتی نشان داد Xi, پوشیدن ماسک و صحبت از طریق ویدئو-لینک به خط مقدم پزشکی کارگران و بیماران در یکی از بیمارستان در شهرستان.

یازدهم نیز دیدار مقامات نظامی جامعه کارگران, پلیس, بیماران و ساکنان شین هوا گفت.

چین قدرتمند ترین رهبر پس از مائو تسه تونگ است که معمولا روزانه ثابت در رسانه های دولتی است اما در آنجا ماند و از کانون توجه بسیاری از بحران و اختصاص برتر لی کچیانگ برای نظارت بر پاسخ به این بیماری همه گیر.

لی و یک معاون نخست وزیر در حال حاضر بازدید ویروس زده شهر ووهان.

اما تعداد موارد جدید کاهش یافته است در هفته های اخیر رسانه های دولتی بازی های برگزار شده است تا یازدهم نقش در مبارزه با شیوع انتشار یک سخنرانی در ماه گذشته است که در آن او گفت که او تا به حال شده است به دستورالعمل از اوایل ژانویه.

“در بدترین شیوع یازدهم اجتناب مرکز زیرا او نمی خواست به سرزنش اما هنگامی که وضعیت بهتر می شود, او نشان می دهد تا به منظور دریافت ستایش” گفت: بروس لیو مدرس ارشد در روزنامه نگاری در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه.

مقامات مواجه شده اند نادر و انتقاد شدید آنلاین خود را بیش از دست زدن به این ویروس با مقامات محلی در آینده در معرض موشکافی برای مجازات خبرچین در یک تلاش آشکار برای سرپوش گذاشتن بر شیوع بیماری در اوایل ژانویه.

Jean-Pierre Cabestan, یک استاد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه گفت که با دقت هماهنگ بازدید شد “دیر شده برای بسیاری از چینی ها”.

“یازدهم در تلاش است برای به دست آوردن ابتکار عمل نشان می دهد که او یک ملاحظه و مراقبت از رهبر, اما همچنین که او به اتهام” او گفت:.

جهانی موارد افزایش می یابد

مرگ دکتر لی Wenliang که از COVID-19 بیماری در ماه فوریه موجب موجی از غم و اندوه و خشم آنلاین. او در میان یک گروه از مردم که تا به حال مطرح شده زنگ خطر در اوایل دسامبر.

دیدار با معاون نخست وزیر خورشید Chunlan به ووهان جامعه مسکونی در هفته گذشته مواجه شد با عصبانی عمومی heckling نشان میدهد که چگونه به راحتی تبلیغات دولتی تلاش می تواند نتیجه معکوس.

“خورشید تا به حال به این عوامل خطر اول برای Xi مانند پاکسازی میدان مین قبل از او وارد گفت:” لیو.

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در ماه دسامبر در بازار که به فروش حیوانات وحشی در ووهان قبل از بالونی به یک ملی و سپس یک اپیدمی جهانی.

بیش از 4000 نفر کشته شده اند و بیش از 110,000 آلوده شده اند در سراسر جهان با اکثریت در چین هر چند روزانه عفونت در حال حاضر در حال رشد در سرعت بسیار سریعتر در خارج از کشور.

چین گزارش داد تنها 19 مورد جدید در روز سه شنبه به پایین ترین رقم پس از آن شروع به انتشار اطلاعات در ژانویه 21.

هفده نفر در ووهان در حالی که دو نفر دیگر وارد شد و از خارج از کشور.

این کشور شده بود tallying هزاران نفر از موارد هر هفته در ماه ژانویه و بسیاری از فوریه.

آلفرد وو دانشیار در دانشگاه ملی سنگاپور لی کوان یو دانشکده سیاست عمومی گفت که شی جین پینگ با سفر او به سیگنال است که “شیوع اساسا به پایان رسید و در چین” با توجه به کاهش مداوم در موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>