های اخیر چین Covid-19 موارد پرش به 1500 میان خروج چین از روسیه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین گزارش کرده است 46 جدید کروناویروس موارد از جمله 10 داخلی عفونت با کارشناسان سلامت و گفت که افزایش تعداد محلی انتقال در این کشور جنوب شرق هم مرز با روسیه همچنان یک نگرانی پس از بازگشت از اتباع چینی از خارج از کشور.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 46 جدید تایید موارد بیشتر از چینی که از خارج از کشور شد به گزارش روز سه شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل موارد اخیر به 1500. این شامل 10 جدید عفونت های محلی.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت که Suifenhe شهر در چین و روسیه ممکن است تبدیل به یکی دیگر از ووهان در میان افزایش شدید Covid-19 موارد پس از خروج اتباع چینی از روسیه است. همچنین در روز سه شنبه, 57 جدید بدون علامت موارد گزارش شده در نظر گرفتن مجموع آنها به 1,023 این NHC گفت.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران است.

کل مرگ و میر در چین رفت تا در روز سه شنبه به 3,342 با یک مورد مرگ گزارش شده از مرکز استان هوبی.

به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده 82,295 سه شنبه. این شامل 3,342 افرادی که درگذشت Covid-19,1,137 بیماران هنوز در حال درمان و 77,816 مردم تخلیه شده و پس از درمان.

همچنین از روز شنبه 1,012 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده در هنگ کنگ 45 در ماکائو و 393 در تایوان از جمله شش مرگ و میر دولتی صدای آمریکا خبر داد.

در ضمن خط مقدم چینی بهداشتی کارشناسان مقابله با افزایش موارد Covid-19 در چین و روسیه در چین در استان هیلونگجیانگ و Suifenhe شهر که رو به افزایش فشار وارد شده و محلی از موارد رد شدن چین بعدی ووهان که در آن ویروس گزارش شده در ماه دسامبر سال گذشته است.

نگرانی ها به اوج شد به عنوان استان هیلونگجیانگ گزارش 79 جدید وارداتی عفونت های چینی که از روسیه در روز دوشنبه از طریق مرز شهرستان Suifenhe.

این بالاترین افزایش روزانه در وارداتی موارد برای شهرستان با تنها 70,000 نفر روزانه گزارش گفت:.

نه Suifenhe و نه هاربین شهرستانها در نزدیکی مرز روسیه است که در میان پدیده یک بیماری همه گیر تبدیل خواهد شد بعد ووهان به عنوان وجود دارد در مقیاس بزرگ داخلی موارد در دو مکان و تاثیر آنها بر دیگر مناطق محدود و تحت کنترل یانگ Yanjie معاون گروه متخصص برای بررسی اپيدميولوژيک Covid-19 در هیلونگجیانگ گفت: دولت اجرا جهانی بار در روز.

یو Kaijiang رئیس گروه متخصص برای درمان پزشکی در Suifenhe گفت که این وضعیت پایدار و قابل کنترل به عنوان Suifenhe پورت باقی می ماند بسته شده است. استان هیلونگجیانگ روز شنبه با اعلام این مسافر کانال Suifenhe مرزی بندر با روسیه باقی خواهد ماند بسته شده است.

“طبیعی است که تجدید حیات پس از یک بیماری همه گیر به عنوان یک ویروس نمی تواند حذف به طور کامل در یک زمان کوتاه” یو اشاره کرد. فعلی مراقبت های پزشکی وضعیت کافی برای پوشش افزایش فعلی وارداتی موارد یو گفت.

“ما همچنین آماده بازگشت به بالا تعیین شده بیمارستان اطمینان حاصل کرد که تخت های بیشتر در دسترس خواهد بود,” Yu گفت و اشاره کرد که قابلیت تست ملاقات تقاضا و رسیدن به 1000 نفر در روز است.

هائو Jun یک محقق از هیلونگجیانگ اقتدار و گفت: با توجه به بررسی اپيدميولوژيک بسیاری از 366 وارداتی موارد از Suifenhe پورت آلوده شدند در Lyublino بازار و Sadavod بازار در مسکو که در آن آنها کار کرده است. هائو گفت: به عنوان عودت از روسیه به اشتراک گذاری یک فضای محصور در خشکی برای مدت زمان طولانی در طول سفر خود را و تماس خطر عفونت افزایش یافته است.

او پیشنهاد کرد که از خارج از کشور چین در روسیه افزایش حفاظت از خود و نه وارد چین از طریق Suifenhe برای جلوگیری از خطر آلوده شدن در طول سفر.

Suifenhe شهر 1,479 مردم تحت جمعی قرنطینه. مقامات محلی روز دوشنبه گفت که 15-20 درصد از مردم ممکن است تست مثبت جهانی بار گزارش گفت:. چین با عجله تخصصی پزشکی تیم ها به شهرستان مرزی برای مقابله با افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>