اقتصاد چین قرارداد برای اولین بار در دهه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020, دولت, داده ها نشان داد در روز جمعه تایید آسیب انجام می شود به دومین اقتصاد بزرگ در جهان با این بیماری همه گیر کوروناویروس. چین تولید ناخالص داخلی بود در 20.65 تریلیون یوان (در حدود $ 2.91 تریلیون دلار) در سه ماهه اول سال 2020 پایین 6.8% در سال در سال داده ها از اداره ملی آمار (NBS) جمعه نشان داد.

گزارش گفت: این اولین بار بود که اقتصاد چین تا به حال قرارداد پس از انقلاب فرهنگی که به پایان رسید در سال 1976.

رسانه های دولتی گزارش گفت: 6.8% انقباض ترجمه شده به یک ضرر اقتصادی در حدود 1.44 تریلیون یوان ($203.4 میلیارد دلار) که معادل تولید ناخالص داخلی نیوزیلند. Coronavirus اول ظهور چین در اواخر سال گذشته وادار کردن دولت به انتخاب کردن به صورت گسترده در سراسر کشور تعطیلی کارخانه ها و کسب و کار شامل گسترش پاتوژن. حزب کمونیست چین (CPC)-حکومت دولت دوباره تولید در سراسر استان اما مواج همه گیر به شدت مختل زنجیره تامین در سه ماه اول تأثیر تقاضا در سطح جهان است.

تاثیر بیماری همه گیر در چین تجارت خارجی می رود که در سه ماهه دوم با تقاضا برای کالا از چین – جهان تولید hub – انتظار می رود به شاقول در سراسر جهان است.

همه گیر آلوده شده است بیش از 2 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 130,000; چین گزارش کرده است بیش از 4000 مرگ و میر اگر چه عفونت های جدید کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اوج خود در ماه فوریه ،

“تفکیک داده ها نشان داد که خروجی از بخش خدمات که برای اختصاص حدود 60 درصد از کل تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 5.2% در حالی که اولیه صنعت و ثانویه صنعت شاهد کاهش 3.2 درصد و 9.6 درصد” رسمی خبرگزاری ایسناگفت: در یک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>