چین اژدها عمل در لاک به رمزگشایی توسط General Naravane در سطح بالا و دیدار با …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بازگشت و پس از دو روز سفر به شرق لاداخ تئاتر فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane امروز انتظار می رود که به مختصر رهبری سیاسی در مورد وضعیت بر روی زمین با متخاصم افراد ارتش آزادی بخش (PLA) انجام استادانه درست شده اژدها عمل در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

در دو روز گذشته ارتش ژنرال Naravane تا به حال در نقطه ارزیابی در مورد چهار ایستادگی کردن نقاط با PLA در شرق لاداخ به غیر از کارگردانی نیروهای نظامی برای تشدید گشت تمام 65 امتیاز در لاک با پشتیبانی از هند و تبت پلیس مرزی (ITBP). در یک هفته گذشته بیشتر گردان های تخصصی نیروهای آموزش دیده برای تبت تئاتر همراه با ITBP گردان پذیرفته شده به اطمینان حاصل شود که هر گونه تلاش توسط bellicose PLA کشف و خنثی شده است.

همچنین بخوانید: تصاویر ماهواره ای ضبط چین PLA ساخت تا در Ladakh

این قابل درک است که ژنرال Naravane نیز مختصر و رهبری سیاسی در مورد PLA استقرار و خود استقرار در امتداد لاک. ارزیابی خود را در مورد PLA استقرار در لاک حیاتی خواهد بود برای رهبری سیاسی اگر مسائل مربوط به جنوب. فرمانده ارتش را نیز در بحث و گفتگو با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat, نیروی هوایی و نیروی دریایی عربستان در هند استقرار به تصویب رسید در هوا و همچنین در دریا. علاوه بر این هر نیروی مورد نیاز بر روی زمین به کار گرفته خواهد شد توسط ژنرال Rawat و وزارت دفاع.

با چینی ها تبلیغات شلیک در تمام سیلندر و عمومی همراه با تصاویر ماهواره ای از تئاتر بموقع مورد تجزیه و تحلیل توسط بازوی صندلی استراتژیست Gen Naravane نیز خواهد شد که برای پاسخ به سوالات در اصطلاح جدید چینی استحکامات در Galwan بخش.

همچنین بخوانید: فرمانده ارتش جوایز تقدیرنامه به نیروهای نظامی که مبارزه در Galwan دره

در حالی که این وضعیت در زمین باقی می ماند و تنش در لاداخ شده اند وجود دارد هیچ شعله ور شدن یو پی اس در لاک پس از 22 ژوئن ارشد فرماندهان نظامی دیدار و بن بست غالب در این منطقه است. هر دو طرف به شدت مستقر با چینی بازی “هویج و چماق” در حرکت نظامی و دیپلماتیک جلسات.

اگر چه این دیپلمات چینی در مرز ایران با وزارت امور خارجی سرزنش سمت هند در ماه ژوئن 15 Galwan clash واقعیت این است که این سوء تفاهم شده اند که مانع اگر PLA موافقت کرده بود به یک خط تلفن بین هند مدیر کل عملیات نظامی و PLA دفتر مرکزی آن در پکن است. به جای اجازه می دهد یک خط مستقیم به قلب رژیم کمونیستی PLA می خواستم هند DGMO به صحبت کردن با غربی تئاتر فرمان است که کنترل تبت و سین کیانگ استان است.

همچنین بخوانید: چین در نهایت اذعان می کند تلفات در Galwan برخورد ادعا می کند ‘تعداد بسیار بالا’

با نیروی قابل توجهی استقرار در جبهه و در عمق مناطق بدیهی است که PLA می خواهد به درایو ارتش هند به دیوار و رسوب بحران به طور مداوم سرزنش هند برای Galwan عود. همان تاکتیک استفاده شد توسط یکی دیگر از برترین رهبر در اجرا تا سال 1962 جنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>