چین coronavirus واکسن به صورت آماده برای محاکمه توسط مارس می گوید: وزیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اولین واکسن برای coronavius که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین به تنهایی خواهد شد ارائه شده برای آزمایش های بالینی در اطراف اواخر ماه آوریل چین معاون علم و فن آوری وزیر زو ننپینگ گفت: در روز جمعه.

زو این اظهارات را در یک نشست خبری. ژو چی معاون دبیر کل آکادمی علوم چین نیز به خبرنگاران گفت: شرکت هایی که از سر عملیات باید اطمینان از تهویه مناسب و حفظ فاصله ایمن میان کارگران است.

چشم انداز مثبت در coronavirus موارد

چین گزارش داد که سربازان ارتش در موارد جدیدی از کروناویروس در روز جمعه افزایش بیش از 200 نفر تست مثبت برای این بیماری در دو زندان در خارج از استان هوبی به کانون شیوع.

این بیماری همه گیر است که به یک تمرکز اصلی بحث در یک جلسه در آخر هفته مالیه از رهبران گروه 20 عمده اقتصاد, بانک مرکزی ژاپن, فرماندار هاروهیکو کورودا گفت: به دلیل افزایش خطرات برای رشد جهانی.

ژاپن و سنگاپور در آستانه رکود اقتصادی و کره جنوبی روز جمعه گفت: صادرات آن به چین کاهش یافت در 20 روز از ماه فوریه به وقوع upends جهانی زنجیره تامین.

سرزمین اصلی چین تا به حال 889 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس از Feb. 20 ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 394 موارد یک روز پیش از آن. مرگ و میر افزایش 118 به 2,236 فتح کرد گرفته شد که عمدتا در هوبئی استان ووهان که همچنان تحت مجازی مستند.

عفونت موجود در دو زندان در شمال استان شاندونگ و استان شرقی ژجیانگ ساخته شده تا بسیاری از 258 به تازگی تایید موارد خارج هوبئی.

مقامات بالا تلقی مسئول شیوع بیماری شده اند از کار اخراج شدند, مقامات گفت.

کره جنوبی – جدید کروناویروس کانون

شده اند وجود دارد 11 مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به رویترز شمارش بر اساس بیانیه های رسمی.

کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان, آخرین, کانون با خیابان ها رها شده و ساکنان پر از سوراخ در داخل خانه پس از ده ها تن از مردم گرفتار جدید کروناویروس در آنچه که مقامات به عنوان یک “سوپر پخش كردن, رویداد” در یک کلیسا.

خلوت مراکز خرید و سینما از Daegu شهر 2.5 میلیون نفر تبدیل به یکی از قابل توجه ترین تصاویر خارج از چین از شیوع بین المللی که مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

توکیو لغو داخلی حوادث

توکیو شهری دولت گفت: آن را لغو یا به تعویق انداختن عمده داخلی حوادث برای سه هفته بعد Jiji گزارش مستند در یک dvd به عنوان پایتخت ژاپن آماده برای میزبانی بازی های المپیک 2020 شروع در ماه جولای.

در هنگ کنگ که دارای تایید 69 مورد و دو مرگ و میر ناشی از این بیماری ده ها تن از افسران پلیس بودند قرنطینه پس از یک افسر آزمایش مثبت زیر یک ضیافت با 59 دیگر پلیس در روز سه شنبه.

ایران مقامات بهداشت خواست تمام هيأتهاي مذهبي به حالت تعلیق در قم, خبرگزاری ایسنا گفت: در روز پنج شنبه پس از بیش از دو نفر تست مثبت برای coronavirus در شهر مقدس که در آن دو نفر از آن این هفته است.

دو استرالیایی تخلیه از یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن در حال آزمایش مثبت برای پاتوژن در یک قرنطینه اردوگاه در این کشور شمال دور خواهد بود و بستری در نزدیکی خانه های خود استرالیا را در بخش بهداشت و درمان گفت: در روز جمعه.

ژاپن شروع اجازه می دهد مسافران که تست منفی به ترک و صدها نفر متحرك این هفته صدها نفر نیز در مجموعه به پیاده در روز جمعه.

تاثیر بر اقتصاد جهانی

به عنوان G20 وزرای امور مالی آماده سازی برای دیدار با بیش از آخر هفته در عربستان سعودی, صندوق بین المللی پول گفت که خیلی زود به بگویید که چه تاثیر این ویروس را در رشد جهانی.

“ما هنوز هم امیدوار است که تاثیر خواهد بود V شکل منحنی” با یک کاهش شدید در چین و تیز ارتجاعی پس از مهار این ویروس صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

“اما صرف نظر نمی کنیم که آن را ممکن است تبدیل به یک سناریوی مختلف مانند یک منحنی U که در آن تاثیر تا حدودی طولانی تر است.”

اولین واکسن برای coronavirus خواهد بود ارائه شده برای آزمایش های بالینی در اطراف اواخر ماه آوریل چین معاون علم و فن آوری وزیر زو ننپینگ گفت.

بازارهای سهام آسیا نیز با کاهش در روز جمعه به عنوان ترس بیش از خزنده گسترش این بیماری بودجه ارسال فرار به پناه سواحل آمریکا دارایی لغو دلار به سه سال اخیر.

چین تجارت گفت: وزارت به دنبال آن است به جدید مالی و مالیاتی و مالی اقدامات لازم برای حمایت بیشتر از شرکت های.

ترس گسترش

ترس از سرایت باعث خشونت در اوکراین که در آن ساکنان مرکزی شهر با پلیس درگیر شدند سوخته لاستیک و پرتاب پرتابه در یک کاروان اتوبوس حامل evacuees از هوبئی به یک مرکز قرنطینه.

صدها نفر از helmeted پلیس وانت و یک زره پوش حامل پرسنل اعزام شدند برای حفظ نظم شهر منتظر evacuees می رسند.

آمریکایی ها تخلیه از چین به علت شیوع کروناویروس نیز مواجه تبعیض است.

امی دنگ که تحت صفحه اصلی قرنطینه با دخترش, گل افتاب گردان, 8, گفت همسایگان به نام به حال پلیس بیش از نگرانی آنها از گسترش این بیماری است.

“مردم در حال حاضر دست پاچه و سپس آنها ساخته شده تا این شایعه و گسترش آن به ما گفتن حتی به زندگی در جامعه گفت:” دنگ, 45, یک سانتا رزا کالیفرنیا همچنین.

چین جهانی روزنامه تایمز گزارش داد رشد ترس از “پتانسیل انفجار عفونت اعداد در پایتخت” پس از 36 مورد جدید پیدا شد در بیمارستان پکن.

ژاپن گزارش مرگ دو سالمند مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز در روز پنج شنبه اول مرگ و میر از روی عرشه کشتی که در آن بیش از 630 مورد حساب برای بزرگترین خوشه ای از عفونت در خارج از چین است.

در میان انتقاد از دولت رسیدگی به وضعیت, ژاپنی, رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: یکی از متوفی سابق مسافران در حال توسعه یک تب در فوریه. 5 اما حذف نشده بود از کشتی تا 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>