چین coronavirus تلفات موج گذشته 1500 بیش 66,000 افراد آلوده

مرگ و میر از چین جدید کروناویروس اپیدمی رسید گذشته از 1500 در روز شنبه پس از 139 بیشتر مردم در هوبئی استان کانون شیوع.

استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 2,420 موارد جدید از COVID-19 فشار حدود نیمی از این تعداد از روز قبل.

حداقل 1,519 نفر در حال حاضر مرده از شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در هوبئی سرمایه ووهان در ماه دسامبر و snowballed به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور یک ماه بعد.

بیش از 66,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است با بیشترین مرگ و میر اتفاق می افتد در هوبئی.

مقیاس این بیماری همه گیر دارای عقاید این هفته پس از آنکه مقامات در هوبئی تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد اضافه کردن هزاران نفر از بیماران جدید خود را شمارش.

موارد “بالینی تشخیص داده می شود” از طریق ریه تصویربرداری در حال حاضر شمارش در علاوه بر این به کسانی که نشان داده اند تا مثبت در تست های آزمایشگاهی.

در این نسخه اضافه شده نزدیک به 15,000 بیماران به هوبئی شمارش روز پنج شنبه با سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که موارد برگشت هفته شد عطف به ماسبق محسوب می شود.

وجود دارد بیش از 4800 موارد گزارش شده در هوبئی در روز جمعه.

مقامات گفت: 1,716 پزشکی کارگران آلوده شده اند در طول شیوع با شش مرگ ناشی از این بیماری است. بسیاری از این عفونت در میان کارگران بهداشت در هوبئی سرمایه ووهان که در آن بسیاری از آنها فاقد مناسب ماسک و دنده برای محافظت از خود در بیمارستان برخورد با یک سیل از بیماران.

گریم چهره آمدن یک هفته پس از غم و اندوه و خشم فوران بیش از مرگ یک حس کرد دکتر که مواخذه و سکوت پلیس در ووهان پس از افزایش هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر