چین coronavirus تلفات به 563 بیش از 28000 موارد تایید

مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع بالا رفت و به 563 به 73 نفر در چهارشنبه بالاترین یک روز تلفات تا کنون در حالی که تعداد موارد تایید شده به شدت افزایش یافت به 28,018, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

در چهارشنبه 73 نفر به علت ویروس های جدید و تایید موارد این بیماری همه گیر رفت 3,694 این کشور را ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد.

به طور کلی 563 نفر کشته شده اند در کشور با توجه به این ویروس تا کنون و 28,018 تایید موارد گزارش شده از 31 استان در سطح مناطق این کمیسیون گفت.

در میان مرحوم 70 بودند از هوبئی استان و آن استان ووهان مرکز از شیوع ویروس.

تیانجین هیلونگجیانگ و گوئیژو استان ثبت شده یک مورد مرگ در هر کمیسیون گفت.

یکی دیگر از 5,328 جدید موارد مشکوک گزارش شد در روز چهارشنبه که 2,987 در هوبئی.

همچنین در روز چهارشنبه 640 بیماران به طور جدی بیمار شد و 3,859 باقی مانده در شرایط شدید کمیسیون گفت. به عنوان ویروس منتقل می شود از انسان-به-انسان بیش از 2.82 لاخ تماس نزدیک از بیماران پیش بینی شده است با بیش از 1.86 لاخ دیگران هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی. تا پایان روز شنبه, 21 مورد تأیید گزارش شده بود از هنگ کنگ 10 در ماکائو و 11 در تایوان کمیسیون گفت.

ویروس موارد در خارج از کشور با صعود به 182 روز چهارشنبه. فیلیپین گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از کشور در حالی که هنگ کنگ اعلام کرد اولین تلفات در روز یکشنبه.

مقامات چینی امیدوارند که این موارد پایین خواهد آمد در روزهای آینده با تخصصی تر بیمارستان در حال راه اندازی در ووهان.

چین, وزارت علوم و فناوری گفت که یک دسته از Remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که خواهد شد را به آزمایش های بالینی برای تست کارایی آن در رمان coronavirus (2019-nCoV) است که انتظار می رسند در چین به زودی.

Remdesivir استفاده شده است برای درمان عفونت ابولا در خارج از کشور گزارش رسانه ها گفت. تا کنون هیچ مجموعه درمان برای درمان coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر