مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی شروع به پریدن کرد و گذشته از 1600 روز یکشنبه پس از 139 بیشتر مردم در سخت ضربه هوبئی استان کانون شیوع.

در آن روزانه به روز رسانی استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 1,843 تازه موارد — روز سوم که گزارش جدید عفونت کاهش یافته و در استان.

حداقل 1,662 مردم در حال حاضر مرده از شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در هوبئی سرمایه ووهان در ماه دسامبر و spiralled به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور.

بیش از 68,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است با بیشترین مرگ و میر اتفاق می افتد در هوبئی.

این استان اضافه شده بیش از 14,000 موارد در یک روز در این هفته پس از مقامات وجود دارد تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد شامل مردم بالینی تشخیص داده شده از طریق ریه تصویربرداری در علاوه بر این به کسانی که با یک مثبت آزمایشگاه نتیجه آزمایش.

در این نسخه اضافه شده نزدیک به 15,000 بیماران به هوبئی شمارش روز پنج شنبه با سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد که موارد برگشت هفته شد عطف به ماسبق محسوب می شود.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بدن خواسته است چین برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه تشخیص داده می شد ساخته شده است.

فرانسه گزارش اول مرگ و میر از جدید کروناویروس در خارج از آسیا در شنبه بارگیری جهانی نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

بانک مرکزی چین روز شنبه گفت که برای کنترل شیوع گسترش استفاده از اسکناس شد که ضد عفونی شده و ذخیره شده تا 14 روز قبل از آنها قرار داده و به گردش خون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im