چین را سرزنش روایت در ادامه می گوید: هند ‘آغاز’ Galwan برخورد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هند آغاز برخورد خشونت آمیز در شرق لاداخ در هفته گذشته چین روز دوشنبه گفت: در ادامه به سرزنش دهلی نو برای رو کردن در Galwan دره در شرق لاداخ که در سمت چپ 20 سربازان هندی و نامشخص تعداد از سربازان مرده در باطل دست به دست و جدال در شب 15 ژوئن.

“حقوق و اشتباهات از این حادثه بسیار روشن” پکن در بیانیه ای گفت به Hindustan Times.

در به طور منظم جلسه روز دوشنبه وزارت خارجه چین نیز حاضر برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات از کارکنان و فرماندهان ارتش-به-نظامی ایران در منطقه, و, یک بار دیگر متوقف شده یک پرس و جو در مورد تعداد تلفات که افراد ارتش آزادی بخش (PLA) رنج می برد.

“چین و هند در ارتباط با یکدیگر برای حل و فصل اوضاع در این زمینه از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال. من هیچ اطلاعات برای انتشار در آن” سخنگوی وزارت ژائو Lijian گفت.

ژائو نظر بود که در پاسخ به یک پرس و جو در هند وزیر V K Singh بیانیه روز یکشنبه که در آن او گفت که چین می تواند از دست داده اند و دو برابر این تعداد از سربازان هند از دست رفته در خشونت برخورد.

دولت چین حاضر به فاش کردن PLA را مصدوم و ارقام برای یک هفته در حال حاضر هر چند چینی تحت کنترل دولت رسانه گفت: هر دو طرف متحمل تلفات در طول برخورد.

در بیانیه ای جداگانه به هندوستان تایمز روز دوشنبه سخنگوی دفتر تصریح کرد موضع به علت برخورد.

“چینی ها بارها اعلام کرده است که حقوق و اشتباهات از این حادثه بسیار روشن و آغاز توسط طرف هند و مسئولیت نمی کند و بقیه با چین” سخنگوی دفتر گفت: در بیانیه ای نوشته شده در ماندارین به هندوستان تایمز روز دوشنبه.

“چین همیشه به شدت تابع با موافقت نامه امضا شده بین دو کشور و انجام گشت ها و وظایف بر طرف چینی از خط کنترل واقعی (LAC)” در بیانیه ای گفت:.

این بیانیه اضافه کرد که پکن امیدوار است که دو طرف خواهد شد “…صادقانه اجرای این مهم اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور گام تا ارتباط و هماهنگی در درستی دست زدن به مرز وضعیت و به طور مشترک حفاظت از صلح و آرامش در منطقه مرزی”.

آخرین بیانیه از وزارت خارجه چین در ادامه از به اصطلاح گام به گام حساب از برخورد آن منتشر شد در اواخر شب جمعه.

به عنوان یک پس زمینه به حساب – که شده است rubbished توسط هند – وزارت ادعا کرد “…Galwan دره واقع شده است و در طرف چینی از خط کنترل واقعی در غرب بخش از چین-هند مرز است.”

“برای سال های بسیاری از مرز چین نیروهای خود شده اند و گشت زنی و انجام وظیفه در این منطقه است. از ماه آوریل سال جاری به مرز هند نیروهای خود را به طور یک جانبه و به طور مداوم ساخته شده است جاده ها, پل ها و دیگر امکانات موجود در لاک را در Galwan دره” بیانیه ای گفت:.

“تکان دهنده در شب 15 ژوئن هند در خط مقدم سربازان در نقض توافق رسیده که در commander-نشست سطح یک بار دیگر عبور از لاک زدن به صورت عمدی اقدام تحریک آمیز که وضعیت در Galwan ولی در حال حاضر کاهش و حتی با خشونت حمله چینی افسران و سربازان که به آنجا رفت برای مذاکره در نتیجه تحریک شدید فیزیکی درگیری و ایجاد تلفات.”

به زودی پس از چین منتشر شد در این بیانیه روز جمعه در هند را رد کرده و ادعا می کند از چین حاکمیت بر Galwan دره تماس آنها را “اغراق آمیز و غیرقابل دفاع”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>