دولت چین آژانس ضد دوپینگ (CHINADA) “به طور موقت” به حالت تعلیق در تست روز دوشنبه در کمتر از شش ماه قبل از بازی های المپیک توکیو در پاسخ به کروناویروس شیوع بین المللی تست آژانس (ITA) به خبرگزاری فرانسه گفت.

“وضعیت یکی از احتیاط را به خطر اندازد ورزشکاران و یا آزمون مقامات و در حالی که به رسمیت شناختن اهمیت مبارزه با دوپینگ فعالیت های اولویت هستند و برای حفظ بهداشت عمومی برای همه” گفت: ITA.

بازی های المپیک شروع در جولای 24.

CHINADA “را به تدریج از سر تست به عنوان به زودی به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد” این چنین گفت آن بررسی شد که آیا “خصوصی ارائه دهنده” می تواند انجام آزمایشات.

مقامات چینی گزارش 57 جدید و میر ناشی از این ویروس در دوشنبه در نظر گرفتن شمارش به 360 پس از این ویروس شناسایی شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان که در آن اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از حیوانات.

این ویروس به بیش از 24 کشور

رشته ای از رویدادهای ورزشی در چین لغو شده اند.

همه فوتبال داخلی متوقف شده است و در میان وقایع یا لغو و یا تعویق در جهان هستند و دو و میدانی داخل سالن قهرمانی توکیو المپیک بوکس و بسکتبال زنان مقدماتی و دوچرخه سواری در تور هاینان.

همچنین لغو هستند اسنوکر چین باز بدمینتون چین استادان و گلف را LPGA آبی خلیج مسابقات است. چینی فرمول E جایزه بزرگ در مارس 21 نامیده می شد خاموش در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de