چین ‘استقبال’ نظامی ایران نسبت به ده-تشدید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز چهارشنبه گفت: از آن “استقبال” آخرین فرمانده نظامی در سطح مذاکرات بین هند و چین که به پیشرفت به “خلاص” border نیروهای نظامی و deescalate ادامه تنش در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

پکن “استقبال” از پیشرفت در دور سوم از مذاکرات وزارت خارجه چین گفت: در اواخر شب دهید.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian گفت: هند و چین شد و در ادامه به اجرای توافق رسیده در اوایل مذاکرات.

ژائو با اشاره به دو نشست سومین نشست بین هیئت های رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه برگزار شد و پیش از آن در ماه ژوئن.

“دو طرف ادامه کار نسبت به اجرای این توافق رسیده که در دو زودتر دور از فرمانده-سطح مذاکرات و پیشرفت در اقدامات موثر توسط سربازان خط مقدم برای خلاص و deescalate وضعیت” ژائو گفت: در یک نظر منتشر شده توسط وزارت خارجه چین در وب سایت خود را.

“چین استقبال است. ما امیدواریم که طرف هند را با طرف چینی به سمت همان هدف حفظ کردن ارتباط از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک و سهولت وضعیت و کاهش دما در امتداد مرز” سخنگوی گفت.

به طور جداگانه به نقل از منابع ناشناس تروریستی تلخیص جهانی تایمز گزارش داد که “دو طرف به یک فرانک و در عمق تبادل نظر در مورد راه های موثر برای حل و فصل تفاوت در حال حاضر در کنترل مرز و مطالعه اقدامات بتن به منظور افزایش اعتماد متقابل و حفظ ثبات است.”

به نقل از منبع GT گزارش گفت: فرمانده نظامی در سطح جلسه نشان داد که دو طرف تمایل به کاهش تنش ها در مرز و جلوگیری از افزایش این وضعیت است.

آخرین جلسه صورت گرفت در Chushul در سمتی از لاک در حالی که دو مورد قبلی جلسات برگزار شد در Moldo بر طرف چینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>