چین هشدار به شهروندان از ‘ناشناخته پنومونی’ با بالاتر مرگ و میر از Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به سفارت چین در قزاقستان صادر کرده است یک هشدار در مورد ناشناخته پنومونی گسترده از طریق آسیای مرکزی کشور پس از بیش از 600 نفر از ذات الریه درگذشت و در ماه ژوئن.

در یک مشورتی صادر شده برای شهروندان ساکن در اتحاد جماهیر شوروی کشور سفارت چین گفت: این بیماری جدید دارای نرخ مرگ و میر “بسیار بالاتر” از Covid-19.

قزاقستان مرزهای شمال غربی چین در منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور.

ناشناخته “پنومونی” در قزاقستان باعث 1,772 مرگ و میر در شش ماه اول سال از جمله 628 نفر در ماه ژوئن به تنهایی از جمله شهروندان چینی سفارت در بیانیه ای گفت در آن WeChat پلت فرم در روز پنج شنبه.

“این مرگ و میر از این بیماری بسیار بالاتر از COVID-19” خواندن سفارت ،

آن را بلافاصله روشن اگر مقامات چینی تا به حال اطلاعات بیشتر در مورد ذات الریه و یا هر دلیل خاصی به آن تماس بگیرید ناشناخته: قزاقستان رسانه ها تنها گفته است که ذات الریه.

آن نیز شناخته شده نیست اگر که تا به حال شده است در مورد ناشناخته “پنومونی”.

“به سفارت چین در قزاقستان به یاد اتباع چینی در اینجا برای آگاهی از وضعیت و گام به گام تا پیشگیری برای کاهش عفونت خطرات” سفارت بیانیه ای گفت:.

با توجه به رسانه های دولتی قزاقستان وزیر بهداشت و درمان گفت: تعداد بیماران مبتلا به بیمار توسط پنومونی است دو تا سه برابر بیشتر از کسانی که آلوده شده اند با Covid-19.

کشور اجرا یک مستند در مارس 16 شامل گسترش Covid-19 pandemic; محدودیت برداشته شد در ماه مه اما reimposed بعد از یک افزایش در موارد.

رئیس جمهور Kassim-Jomart Tokayev گفت: این کشور می تواند در مواجهه با موج دوم از عفونت.

رئیس جمهور قزاقستان Kassym-Jomart Tokayev با توجه به هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز چهارشنبه که وضعیت هنوز هم جدی بود و خیلی زود به آرامش محدودیت.

وی افزود: کشور شد “در واقع رو دوم coronavirus موج همراه با یک چشم انداز مثبت در موارد پنومونی”.

Saule Kisikova مراقبت های بهداشتی بخش دولتی در پایتخت نورسلطان گفت: آژانس خبری <url>: “برخی از 300 نفر مبتلا به ذات الریه هستند که در بیمارستان بستری هر روز.”

چین با توجه به گزارش رویترز یک سرمایه گذار عمده در نفت و فلزات غنی از قزاقستان و یکی از بازارهای اصلی برای صادرات آن تحت سلطه کالا است. قزاقستان همچنین باعث می شود پول از کالاهای چینی انجام شده در سراسر قلمرو خود به اروپا است.

قزاقستان وزارت امور خارجه احضار کرده بود سفیر چین در ماه آوریل در اعتراض به بیش از یک مقاله در یک وب سایت چینی گفت: این کشور بود که مشتاق برای تبدیل شدن به بخشی از چین, وزارت گفت.

آن نادر بود حرکت به عنوان دو کشور جلوگیری از نخوری هر یک از دیگر.

آن بود که در طی یک سخنرانی در یک دانشگاه در قزاقستان است که رئیس جمهور چین تا به حال برای اولین بار صحبت در مورد کمربند و جاده ابتکار (BRI) خود را بلند پروازانه inter-continental اتصال پروژه در سال 2013.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>