چین و پاکستان برای بهبود آفریقایی پس از coronavirus ادعای تبعیض

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تحت قوی فشار بین المللی چین روز یکشنبه قول داد برای بهبود درمان آفریقایی در جنوب شهر گوانگژو زیر اتهام تبعیض مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: آن را رد کرد و همه “نژادپرستانه و تبعیض آمیز” اظهارات.

آفریقایی در مرکز صنعتی از 15 میلیون می گویند که آنها را تبدیل به هدف سوء ظن و در معرض اخراج اجباری, دلخواه, قرنطينه و توده coronavirus تست به خصوص به عنوان پکن مراحل آن مبارزه در برابر وارداتی عفونت.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

اتحادیه آفریقا ابراز “نگرانی شدید” در مورد وضعیت در شنبه خواستار پکن را فوری اقدامات اصلاحی است.

ایالات متحده در ضمن تقبیح آنچه که از آن به نام “بیگانه ستیزی نسبت آفریقایی توسط مقامات چینی.”

اخیر خوشه از coronavirus موارد مرتبط با نیجریه جامعه در گوانگژو در جنوب چین بزرگترین شهرستان موجب اتهام تبعیض توسط مردم محلی و ویروس-پیشگیری از مقامات.

چندین آفریقایی گفته بودند به زور اخراج از خانه های خود و تبدیل دور توسط هتل ها.

“دولت چین برای اتصال بوده است اهمیت زیادی برای زندگی و سلامت اتباع خارجی در چین” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در بیانیه ای گفت.

“گوانگدونگ (استانی) مقامات پیوست اهمیت زیادی به برخی از کشورهای آفریقایی’ نگرانی و در حال کار به سرعت خود را برای بهبود روش کار,” او اضافه شده است.

از جمله اقدامات ژائو اعلام شد غیر تبعیض آمیز سلامت, مدیریت خدمات و هتل ها برای خارجی ها که نیاز به انجام آزمایشات پزشکی ارائه می شود در کاهش نرخ برای کسانی که نیاز دارند.

او گفت: مقامات در گوانگدونگ را رد کرد “همه نژادپرستانه و تبعیض آمیز سخنان.”

اولین گزارش از افزایش تبعیض آمد و پس از مقامات محلی گفت: حداقل هشت نفر مبتلا به این بیماری در حال صرف زمان در این شهر Yuexiu منطقه شناخته شده به عنوان “کمی آفریقا”.

این پنج تن از اتباع نیجریه که در مواجهه گسترده خشم پس از اخباری که آنها تا به حال شکسته اجباری قرنطینه شده به رستوران ها و دیگر اماکن عمومی.

چین ساخته شده است که سرمایه گذاری های عظیم در آفریقا بیش از 20 سال گذشته و حفظ روابط مثبت با بسیاری از کشورها وجود دارد.

“چین-آفریقا دوستی نشکن به عنوان آن است که عمیقا ریشه در این سرزمین” ژائو گفت.

چین تا حد زیادی ریشه آن coronavirus اپیدمی اما همچنان در حالت آماده باش بیش از این تهدید از عفونت مجدد از افراد پس از رسیدن از خارج از کشور که می تواند موج دوم ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>