چین با استفاده از ویزا به عنوان سلاح در برابر خبرنگاران: چینی مطبوعات خارجی پارسیان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین در حال آماده سازی برای اخراج بیشتر روزنامه نگاران خارجی a پکن-بر اساس گروه فشار روز دوشنبه گفت:, و اضافه کرد که دولت چین با استفاده از “ویزا” به عنوان سلاح برای ارعاب روزنامه نگاران خارج از کشور “مانند قبل از هرگز”.

چین داستان تنها یک روایت است که دولت چین را روایت این گزارش گفت:.

به خبرنگاران خارجی’ Club چین (FCCC) گزارش سالانه منتشر شد دوشنبه در افت بی سابقه اخراج از سه خبرنگاران از وال استریت ژورنال بیش از آنچه در آن تلقی نژادپرستانه تیتر برای یک قطعه نظر آنها ارسال نشده است.

“در ماه فوریه سال 2020 ویزا و مطبوعات اعتبار اضافی برای سه خبرنگاران خارجی – وال استریت ژورنال جاش Chin, Chao Deng و فیلیپ ون – لغو شد در بزرگترین گروه اخراج در سه دهه” این گزارش گفت:.

“این مقدار به بی شرمانه ترین تلاش در این پست مائو تسه تونگ عصر به نفوذ خارجی اخبار سازمان ها و مجازات کسانی که کار دولت چین غیرقابل قبول است ، از سال 2013 زمانی که شی جینپینگ را عروج به قدرت کامل شد چین مجبور است در خارج و نه روزنامه نگاران خارجی یا از طریق آشکار اخراج و یا عدم تمدید ویزا” در این گزارش اضافه شده است.

در سال 2019 حداقل 12 خبرنگاران دریافت مدارک معتبر برای شش ماه یا کمتر بیش از دو پنج در کوتاه مدت ویزای صادر شده در سال قبل است.

“ساکن روزنامه نگار ویزا به طور معمول صادر شده برای یک سال. رسانه های آسیب دیده شامل نیویورک تایمز وال استریت ژورنال, بی بی سی, تلگراف, Globe and Mail, لو موند Sankei Shimbun و صدای امریکا می باشد”.

محلی کارکنان چینی در رسانه های خارجی در امان نیست, این گزارش نشان داده شده است.

“کارکنان چینی در رسانه های بین المللی سازمان – که انواع و خواستار مهم کار در ادامه به صورت تشدید ارعاب و آزار و اذیت از جمله بازداشت بازجویی و تهدید” در این گزارش اضافه شده است.

این گزارش FCCC گفت: بر اساس یک نظر سنجی از روزنامه نگاران که متعلق به این گروه است. انجام شده در ماه دسامبر 2019, 114 از 186 خبرنگار به نمایندگی از اعضای سازمان های خبری از 25 کشور و مناطق در پاسخ به این نظرسنجی.

“فشار بر روزنامه نگاران خارجی به گسترش خانه خود را در دفاتر به عنوان چینی دیپلمات های مستقر در خارج از کشور به طور منظم به دنبال نفوذ سردبیران و تقاضا پوشش از خبرنگاران که متناسب با لحن و محتوای تحت کنترل دولت رسانه” به FCCC گفت.

“تاثیر و فشار آورده به خبرنگاران خارجی در چین نشان دهنده چگونه مقامات چینی گسترش رسیدن به خود را و دامنه در سرما راه برای اطمینان از “چین” داستان و روایت ایشان” این گزارش گفت:.

وزارت خارجه چین را رد کرد FCCC گزارش.

“من باید استرس است که ما را هرگز به رسمیت شناخته شده این موسسه شما ذکر شده است. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار نامناسب… برای این به اصطلاح سازمان به اینها می گویند. ما همیشه استقبال رسانه های خارجی برای پوشش اخبار در چین به شیوه عینی و ما با ارائه پشتیبانی و راحتی برای آنها که شاهد همه” سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian گفت: در منظم وزارت توجیهی در روز دوشنبه.

“چه اتفاقی افتاد به وال استریت ژورنال روزنامه نگاران است که فقط در یک مورد فردی است. وجود دارد بیش از 600 روزنامه نگاران مستقر در چین است. آنها لازم نیست به نگرانی در مورد گزارش خود را در چین به عنوان طولانی به عنوان آنها را مشاهده چینی قوانین و مقررات” ژائو گفت.

“در عین حال به خبرنگاران خارجی در چین باید رعایت محلی و مقررات و اخلاق حرفه ای است که با آن در هر کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>