چین روز جمعه گفت: آن را در میانه یک “فوق العاده” و “full-scale” جنگ علیه coronavirus اپیدمی و خواست همکاری از جامعه بین المللی پس از گزارش در رسانه های محلی گفت: هند هکرها تا به حال هدف چینی موسسات پزشکی در میان بیماری همه گیر.

یک چینی در اینترنت شرکت امنیتی ادعا شنبه که هکرها را هدف قرار داده بود یک بیمارستان محلی منتقل و تحقیقات پزشکی موسسات میان مداوم شیوع کروناویروس در کشور است.

چینی فناوری شرکت امنیتی 360 امنیت فناوری گفت: ناسیونالیستی تلخیص جهانی بار است که آنها شواهدی وجود دارد که بر اساس هند-هکرها با حمله پزشکی سازمان از طریق یک “طرح فیشینگ” ارسال از طریق ایمیل.

در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این گزارش از HT, وزارت خارجه چین گفت: آن را گرفته بود “توجه داشته باشید مربوطه گزارش های رسانه ها”.

“چین عمده سایبر قدرت و عمده قربانی هک بصورتی پایدار و محکم در مقابل حملات سایبری از هر نوع” سخنگوی وزارت, Hua Chunying گفت: روز شنبه بدون نام بردن از هند است.

“در همان زمان چین معتقد است که جامعه بین المللی باید با تقویت گفت و گو و همکاری به طور مشترک مقابله با انواع حملات سایبری و ایجاد و حفظ صلح و امن و باز کردن تعاونی و منظم فضای مجازی” هوآ گفت: از طریق آنلاین یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من می خواهم به تاکید است که چین در یک دوره فوق العاده را از جنگ تمام عیار در برابر این بیماری همه گیر. در مواجهه با بحران بهداشت عمومی کشورها باید با هم کار کنند برای غلبه بر مشکلات,” او اضافه شده

“موارد نشان داده است که یک تهدید مداوم پیشرفته (APT) از هند است که در تلاش برای حمله به چینی پزشکی سازمان از طریق طرح فیشینگ ایمیل ارسال می شود” این شرکت گفت: تلخیص.

این شرکت با تکنولوژی نیست, پاسخ به سوالات از طریق پست توسط HT به ایمیل موجود در وب سایت است.

جهانی تایمز منتشر کرده است یک انتقادی نظر قطعه در مقابل حمله.

“مشکوک به هند پس زمینه یک گروه به نام تلخ را راه اندازی کرده مستمر APT حملات از ماه مارس 2019 با هدف قرار دادن چین در سازمان های دولتی و سازمان ها از جمله وزارت امور خارجه ،

“چین پیشرفته ترین فن آوری های پزشکی و اطلاعات ما بالا پایان تجهیزات پزشکی می تواند به سرقت رفته و بدتر استفاده می شود. چه چیزی بدتر از کسانی که هکرها با نیت بد می تواند ایجاد ترس بیشتر مربوط به ویروس و در نتیجه برهم زدن نظم اجتماعی ،

“در حال حاضر جنگ سخت در برابر این بیماری همه گیر خواهد بود بی رحمانه اگر چین امنیت سایبر است در معرض خطر به ویژه با حملات هکرها با هدف قرار دادن این کشور در سیستم پزشکی. در نتیجه نمی توان آن را فقط در چین بلکه کل بشریت را رنج می برند که در نهایت” آن را گفت.

آن را به نقل از هند در امور خارجی وزیر S Jaishankar عنوان کرد و گفت در ماه نوامبر سال 2019: “ما نیاز به رسیدن به یک درک جهانی اگر نه مقررات جهانی به منظور که فضای مجازی باز می ماند امن و مطمئن”.

“ما مایل هند می تواند نگه دارید در ذهن خود کلمه” GT نظر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de