چین در تلاش برای بازنویسی coronavirus روایت منحرف انتقاد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با میلیون ها نفر از ماسک صورت کم بهره وام و تیم از کارشناسان پزشکی چین در تلاش است به رنگ خود را به عنوان یک سامری در حالی که منحرف انتقاد بیش اولیه خود را اشتباه در دست زدن به coronavirus.

پکن باران تلاش کشورهای اروپایی با کمک های اولیه به عنوان بخشی از یک دیپلماتیک جذابیت توهین آمیز است.

در هفته های اخیر آن را نیز اهدا صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های جراحی و کیت های آزمایش به فیلیپین و پاکستان فرستاده شده تیم از پزشکان به ایران و عراق و تمدید 500 میلیون دلار وام برای کمک به سریلانکا مبارزه با ویروس.

در حالی که COVID-19 دولتی در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر در پکن می گوید این شرکت پیشتر گسترش آن با موارد داخلی رو به کاهش به صفر و پنج شنبه.

اما به عنوان دیگر دولت در حال حاضر تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر, چین, ارسال, ماسک, لوازم پزشکی و کارشناسان.

اینجا کلیک کنید برای همه دور coronavirus پوشش

رئیس جمهور چین متعهد کمک به سخت ترین ضربه ایتالیا و اسپانیا در تماس تلفنی با نخست وزیران رسمی رادیو فردا خبر داد.

دو چینی تیم پزشکی فرستاده شد به ایتالیا در مشخصات بالا نشان دادن همبستگی با اولین اتحادیه اروپا شریک در یازدهم عظیم “کمربند و جاده ای” زیرساخت های پروژه.

ایتالیا در حال حاضر دوم سخت ترین-آمار کشور در جهان با بیش از 35 ، 000 موارد است.

کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen گفت در توییتر این هفته است که چین می خواهد کشتی دو میلیون ماسک به اروپا “بلافاصله” و ابراز قدردانی خود را به لیگ برتر لی کچیانگ.

او گفت: اتحادیه اروپا با کمک چین در ماه ژانویه با اهدای تجهیزات و توئیتر خود نوشت: “امروز ما سپاسگزار برای چین را پشتیبانی می کند.”

پکن همچنین ارسال تجهیزات پزشکی به کشور صربستان در این هفته پس از درخواست برای کمک.

“این روشن است که بدون تو اروپا به سختی می تواند از خود دفاع کند,” صربی جمهور Aleksandar Vucic گفت: پکن به عنوان سفیر چینی ویروس آزمون وارد شده اند.

او گفت که این کشور تا به حال شده است در انتظار آن “برادران چینی”.

اتحادیه اروپا — از آن صربستان است که یک عضو — اعلام کرد ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی در روز یکشنبه یک حرکت ناودان Vucic.

ایسنا گفت: بیشتر کمک های اولیه و پزشکان از چین می رسند در صربستان در چند روز آینده.

پکن در سال های اخیر به چالش کشیده بروکسل برای نفوذ در بالکان به ویژه از طریق وام سنگین مبتنی بر زیرساخت های سرمایه گذاری در بسته های پول در کشور است.

دیگر متحدان سیاسی که چین حمایت کرده است و یا عرضه شده شامل تعدادی از کشورهای آفریقایی.

در ضمن Jack Ma چین ثروتمندترین مرد اهدا دو میلیون ماسک برای توزیع در سراسر اروپا با محموله های وارد در بلژیک و اسپانیا و ایتالیا.

یکی دیگر از میلیون ماسک برای فرانسه چپ چین در روز چهارشنبه.

چین و آمریکا تنش

یک صفحه تفسیر توسط دولت-اجرای روزانه مردم در روز پنج شنبه تاکید کرد نقش چین به عنوان یک “مسئول اصلی کشور” که با میل و رغبت همکاری با دیگر کشورها است.

این می آید به عنوان پکن و واشنگتن درگیر یک tit-for-tat افکار عمومی جنگ بیش های اخیر چین توده اخراج از ما روزنامه نگاران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: استفاده از عبارت “چینی ویروس” برای توصیف coronavirus.

با ما نیز در مبارزه با این ویروس در چمن خانه خود تحلیلگران می گویند چین است عجله برای تغییر موقعیت خود را به عنوان یک جایگزین رهبر جهانی.

“در حال حاضر با دولت آمریکا تحت تهمت عدم ارائه هر گونه معنی دار واکنش بین المللی و اتحادیه اروپا را اشغال کردند با ملی پاسخ آن را ارائه می دهد دولت چین یک فرصت منحصر به فرد به گام به نقطه خالی” گفت: مارینا Rudyak یک کارشناس چینی کمک های خارجی در دانشگاه هایدلبرگ.

با انجام این کار چین نیز در تلاش برای بازنویسی COVID-19 روایت منحرف انتقاد از اولیه خود را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع و نما به عنوان نجات دهنده از “کشورهای دیگر که یا با تاخیر پاسخ خود را و یا کمتر آماده از چین” اضافه شده Rudyak.

برای برخی از کشورهای اروپایی استراتژی به نظر می رسد به کار.

“وجود دارد روایت رقابت در حال تحول در اروپا است. اکثر مردم چین که مسئول این بحران جهانی” گفت: Joerg Wuttke رئيس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی در چین است.

“اما سخاوتمندانه کمک های انسان دوستانه از چین احتمالا نوسان افکار عمومی در اروپا بیشتر به نفع چین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>