چین برای تامین 4 حمله هواپیماهای بدون سرنشین به پاک دهید هند برای احیای درنده-B طرح

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین در روند تهیه چهار هواپیماهای بدون سرنشین مسلح به پاکستان ظاهرا برای حفاظت از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی و افراد ارتش آزادی بخش دریایی پایگاه جدید در بندر گوادر به گفته افراد آشنا با توسعه روز یکشنبه گفت:.

گوادر در بسیار ناآرام جنوب غربی استان بلوچستان است که به عنوان گوهر تاج چین 60 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کمربند و جاده ابتکار پروژه ها در پاکستان است.

عرضه دو سیستم (هر دو هواپیماهای بدون سرنشین و یک ایستگاه زمینی) می آید جلوتر از پکن طرح به طور مشترک تولید 48 GJ-2 هواپیماهای بدون سرنشین ارتش این نسخه از بال Loong II طراحی شده در چین برای استفاده توسط پاکستان نیروی هوایی.

چین در حال حاضر فروش شناسایی و حمله هواپیماهای بدون سرنشین بال Loong دوم به چند کشور در آسیا و غرب آسیا و ظهور به عنوان بزرگترین صادر کننده هواپیماهای بدون سرنشین مسلح. با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI) اسلحه انتقال پایگاه داده به چین تحویل داده بود 163 پهپادها به یک دوجین-عجیب و غریب کشورها از جمله قزاقستان و ترکمنستان و الجزایر و عربستان سعودی و امارات متحده عربی از سال 2008 تا 2018.

بر خلاف ما که به شرح زیر مراحل استادانه درست شده برای تعیین و تنظیم پایان-استفاده از بالا پایان, سلاح, چین, هیچ تردیدی.

چین حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: به مسلح با 12 هوا به سطح موشک در حال حاضر در حال استفاده توسط امارات متحده عربی-حمایت نیروهای لیبی در برابر ترکیه و حمایت دولت در طرابلس با موفقیت محدود است. چهار نفر از آنها به ضرب گلوله کشته شد در دو ماه گذشته در لیبی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط غیر انتفاعی جنگ های هواپیماهای بدون سرنشین بریتانیا است.

چین تهاجمی حالت در لاداخ که در آن دو گروه درگیر در یک بن بست است که به طول انجامید دو ماه و عرضه آن به پاکستان باعث شده است تا به هند منتقل به ما آن علاقه در میان ارتفاع بلند-استقامت (نر) مسلح درنده-B هواپیماهای بدون سرنشین که نه تنها جمع آوری اطلاعات از طریق نظارت و شناسایی بلکه واقع بین می برد و هدف با موشک و یا هدایت لیزری بمب.

نیروی دریایی هند بوده است و در مذاکرات با آمریکا برای آن غیر مسلح, نیروی دریایی, نوع, بلکه امنیت ملی برنامه ریزان احساس می کنید که با توجه به هزینه گران این پهپاد آن بهتر خواهد بود برای همه-در-یک هواپیمای بدون سرنشین به جای آنهایی که جداگانه برای نظارت و هدف قرار دادن. همچنین به نام MQ-9 Reaper مسلح از راه دور سرنشین هواپیما نبرد ثابت در عراق و افغانستان و سوریه تئاتر با قابلیت حمل چهار جهنم-آتش موشک و 500 پوند از هدایت لیزری بمب.

برای آینده هند شرکت های بخش خصوصی در حومه دهلی نو در حال توسعه متوسط و ارتفاع بلند استقامت هواپیماهای بدون سرنشین برای هند است. اما ظرفیت برای به دست آوردن هواپیماهای بدون سرنشین مسلح در داخل کشور است که در فاصله ای دور. دفاع تحقیق و توسعه سازمان همچنین قصد دارد به تولید Rustom هواپیماهای بدون سرنشین نمونه اولیه تا پایان این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>