چین مرگ و میر از یک کروناویروس جدید شروع به پریدن کرد و بالاتر از 360 روز دوشنبه به پیش افتادن از تعداد مرگ و میر ناشی از آن سارس بحران دو دهه پیش با ده ها تن از مردم در حال مرگ در کانون را قرنطینه زمین-صفر است.

57 تأييد جدید و میر بود تنها-بزرگترین افزایش از این ویروس شناسایی شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان که در آن اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از حیوانات در یک بازار به انسان است.

این ویروس پس از گسترش به بیش از 24 کشور با وجود بسیاری از دولت ها تحمیل بی سابقه ممنوعیت سفر در افرادی که از چین است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است بحران جهانی بهداشت اورژانس و خارجی مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در فیلیپین در روز یکشنبه.

در چین اما یکی از 57 جدید میلادی به گزارش روز دوشنبه در ووهان و بقیه از استان هوبی که بیشتر آن شده است تحت مستند برای تقریبا دو هفته برای متوقف کردن مردم ترک و انتقال ویروس است.

ملی تلفات رسیده 361 بیش از 349 سرزمین اصلی مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03.

سارس ناشی از یک عامل بیماری زا شبیه به کروناویروس جدید و همچنین سرچشمه در چین کشته 774 نفر-با بسیاری از دیگر مرگ و میر در هنگ کنگ.

– اقتصادی –

این ویروس همچنین داشتن به طور فزاینده ای سنگین اقتصادی تاثیر, خاموش کردن کسب و کار در سراسر چین مهار مسافرت های بین المللی و تأثیر خطوط تولید عمده تجاری بین المللی.

بازارهای سهام در شانگهای و شنژن فرو نزدیک به نه درصد در صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران در بازگشت از یک ماه در تعطیلات سال جدید که تا به حال تمدید شده است برای جلوگیری از مردم سفر در سراسر چین است.

در ووهان است که تغییر کرده است از شلوغ صنعتی hub به نزدیکی-شهر ارواح ساکنان شده در ترس از ابتلا به ویروس.

تجهیزات پزشکی خود را غرق شده اند و دولت شده است مسابقه به ساخت دو بیمارستان در فوق العاده سریع و زمانبندی.

اول از کسانی که 1000-تخت تسهیلات بود که با توجه به باز در دوشنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد.

حدود 1400 نظامی پزشکان را در درمان بیماران در بیمارستان لقب “آتش خدا کوه” با توجه به رسانه های دولتی.

با این حال با مرگ و میر فزاینده در ووهان و در جای دیگر در هوبئی استان آن را بلافاصله روشن است که چه تاثیر کلی این بیمارستان را در گسترش ویروس از جاهای دیگر است.

در یک نگرانی سیگنال مورد آن در حال حاضر در تعداد قابل توجهی به دیگر نقاط چین شرقی شهر صنعتی از Wenzhou بود روز یکشنبه در زیر قرار داده شده مشابه مستند به ووهان.

جاده ها در Wenzhou 800 کیلومتر (500 مایل) در شرق بسته شد و نه میلیون نفر از مردم دستور به ماندن در خانه.

تنها یک اقامت به ازای هر خانوار در Wenzhou مجاز است به هر دو روز به خرید ملزومات, مقامات اعلام کرد.

– سفر محدودیت –

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور در هواپیما و قطار و اتوبوس و هويدا.

تعطیلات — در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به آخرین جمعه — تمدید شد سه روز به مقامات وقت بیشتری برای مقابله با بحران.

اما برخی از شهرهای بزرگ افغانستان از جمله شانگهای — تمدید تعطیلات دوباره و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها با تاخیر شروع شرایط جدید.

ترافیک جاده روز یکشنبه هنگامی که صدها میلیون نفر از مردم شده اند که انتظار می رود به بازگشت به شهرهای خود از کار پایین بود 80 درصد حمل و نقل وزارت گفت.

تعدادی از عفونت ها در چین نیز شروع به پریدن کرد signficantly در دوشنبه عبور 17,200.

– توقف گسترش –

اولین کسی که به مرگ در خارج از کشور از این ویروس 44 سال از ووهان که در سفر به فیلیپین, سازمان بهداشت جهانی گفت.

از کشورهای G7 — کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده-همه موارد تایید شده از ویروس.

آنها بحث خواهد شد یک پاسخ مشترک آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در روز یکشنبه.

آمریکا و استرالیا و نیوزیلند و اسرائیل را ممنوع اعلام کرد اتباع خارجی از دیدن اگر آنها شده اند در چین به تازگی و آنها همچنین هشدار داد شهروندان خود در برابر رفت و آمد وجود دارد.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند خود را در مرزهای زمینی.

فرز-rox/rma/kma/axn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im