چین را تهدید می کند ‘پاسخ مناسب به ما بیش از رسانه ها محدودیت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز سه شنبه تهدید به راه اندازی یک “پاسخ مناسب” پس از واشنگتن ترک خورده را در چهار, چینی, دولت, رسانه ها در ایالات متحده است.

پکن تقبیح روز دوشنبه حرکت توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده به عنوان “برهنه رو سیاسی سرکوب رسانه ای” که “بیشتر در معرض نفاق از به اصطلاح آزادی بیان و مطبوعات است که ما را دوست دارد به رخ کشیدن”.

“ما به شدت اصرار ما برای رد این جنگ سرد طرز فکر و تعصب ایدئولوژیک… در غیر این صورت چین انتخاب خواهد شد اما به یک پاسخ مناسب” گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در یک روال جلسه.

افزایش رسانه های ردیف اضافه کرده است به تنش بین دو ابرقدرت چین و اخراج بیش از یک دوجین ما روزنامه نگاران از کشور در این سال است.

وزارت امور خارجه محکوم کرد چهار سازمان — تلویزیون مرکزی چین چین, اخبار, خدمات, روزانه مردم و جهانی بار — به عنوان ماموریت خارجی و “تبلیغ رسانه ها” اضافه کردن به پنج نفر تعیین شده در فوریه.

پکن آمار در ماه مارس با اخراج شهروندان ایالات متحده مشغول به کار برای یک روزنامه آمریکایی — نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>