چین تست ووهان ساکنان برای پیدا کردن نرخ واقعی Covid-19 عفونت…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین در حال انجام در مقیاس بزرگ “ميران” نظرسنجی برای بررسی Covid-19 آنتی بادی در جمعیت ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته و قبل از به سرعت در حال گسترش در سه ماه به ماشه جهانی همه گیر.

آن آغاز شد در ماه مارس تحت ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) مرکزی هماهنگی وزارت کشور را کنترل و مهار اقدامات در برابر شیوع.

یک ميران مطالعه انجام شده است با جمع آوری نمونه خون از زیادی جمعیت نمونه در سراسر سن گروه برای بررسی آنتی بادی علیه بیماری خاص – در این مورد Covid-19.

علاوه بر این کلی جمعیت “sero” بررسی احتمال وجود دارد تمرکز بر گروههای در معرض خطر مانند کسانی که مشغول به کار در بازار در ووهان و افرادی که برخورد و داد و ستد در حیات وحش است.

در نتیجه کمک در جدا کردن تایید و علامتی موارد از بدون علامت آنهایی که یا آن دسته از افرادی که آلوده شده است را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای اما می تواند دیگران را آلوده.

در شرایط ساده نتایج این تحقیق را نشان می دهد برای اولین بار تعداد کل Covid-19 عفونت در ووهان و نه فقط تعدادی از موارد بیماری.

چین تا کنون ساخته شده هر گونه اطلاعات در مورد این مطالعه که می تواند به طور بالقوه انجام شده در صدها نفر از هزاران نفر از ووهان ساکنان اولین کانون همه گیر و یک شهر در حدود 11 میلیون نفر است.

چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) – که با این نسخهها کار تحت NHC – و تنفسی متخصص دکتر زونگ اتباع که سران کارشناسان تیم ارائه مشاوره به دولت در مبارزه با شیوع پاسخ نمی دهند به HT سوالات در این نظرسنجی است.

HT سوالات ارسال شد از طریق وزارت اطلاعات از چین, کابینه دولت شورای.

ووهان تا کنون اختصاص بیش از 2500 کشته و بیش از 50000 عفونت در چین شمارش 81708 مورد تأیید و 3331 مرگ و میر.

چین تنها آغاز شده برای به اشتراک گذاشتن تعدادی از بیماران بدون علامت در کشور از هفته گذشته است.

این است که بخشی از این بررسی است اما آگاه باشید که آن در حال انجام است که با چین نماینده Gauden Galea گفت: HT زودتر.

“ما می دانیم که چین در حال حاضر انجام یک sero’ بررسی. این بررسی به نگاه آنتی بادی در خون مردم در ووهان” Galea گفت.

Galea توضیح داد که هر دو بررسی و اهمیت آن.

“من تمایز بین عفونت و بیماری است. پس آلوده شدن روند ابتلا به عفونت و مصرف آن را نگه دارید در داخل بدن است. و سپس آن را آشکار به عنوان بیماری Covid-19. اما این بیماری مجزا از عفونت اما زمانی که مردم در حال آلوده خود را به سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد و توسعه بادی” Galea توضیح داد.

چرا مهم است ؟

“وجود دارد یک سوال بزرگ در جهان چگونه بسیاری از افراد بدون علامت وجود دارد که آلوده کردم اما نمی (نشان دادن علائم)…می شنوید بسیار زیادی تخمین می زند…اما سرمی بررسی خواهد جواب بدید. آن را به شما بگویم” Galea گفت.

در اخیر پزشکی مقاله در Covid-19 با عنوان “برآورد تحقیق میزان SARS-CoV-2 عفونت در ووهان” یک کارشناس در اپیدمیولوژیک نظارت و مداخله تئودور Lytras از آتن مبتنی بر ملی بهداشت عمومی سازمان نوشت: در مورد اهمیت سرمی نظرسنجی.

“این مهم ترین نتیجه رسیدند که باید کشیده شود برای مطالعه ما. ما به فوریت نیاز به سرمی نظرسنجی که شامل آزمایش خون از یک جمعیت نمونه برای پیدا کردن اینکه آیا آنها آنتی بادی به کروناویروس و در نتیجه چگونه بسیاری از آنها تا به حال آلوده شده است” Lytras گفت: HT.

Lytras’ و همکارانش’ مدل سازی پیشنهاد شده است که بسیاری از مردم در ووهان آلوده شد (احتمالا با کمی به هیچ علائم) و اگر چه مستند بدیهی است که کمک شیوع بیماری متوقف شده به دلیل وجود چند مثلا مردم به این ویروس آلوده شود.

“این (ميران نظرسنجی) به ما پاسخ قطعی در مورد چگونه بسیاری از مردم در واقع شما با coronavirus. ما مدلسازي ووهان نشان می دهد که تقریبا هر یکی از آلوده کردم, اما ما می تواند اشتباه است. تنها یک ميران بررسی خواهد شد بگویید” Lytras اضافه شده است.

که Galea گفت: نتایج حاصل از این نظرسنجی – که منتشر – خواهد بود مشتاقانه به دنبال دولت محققان و برنامه ریزان در سراسر جهان است.

“این (چین) است و اولین کشوری است که تجربه کرده است و موجی از جامعه انتقال حداقل در ووهان. بنابراین (به سرمی نظرسنجی) شما را به شکل عفونت منحنی و نه فقط بیماری منحنی است که آنچه ما شده اند قادر به دیدن تا به حال” Galea گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>