چین توقیف هند محدودیت صادرات به سهام کلیدی مواد مخدر مواد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Prabha Raghavan | دهلی نو | به روز شده در: 4 مارس سال 2020 5:51:38 am

India curbs exports, drug ingredients, coronavirus outbreak, Pharmaceuticals companies, delhi news, indian express news محدودیت پوشش: پاراستامول; اریترومایسین نمک; ویتامین B1 و B6 و B12; پروژسترون; تینیدازول; مترونیدازول; کلرامفنیکل; Acyclovir; نئومایسین; کلیندامایسین نمک و Ornidazole.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) سهشنبه محدود صادرات کلید دارو و مواد تشکیل دهنده مانند پاراستامول و ویتامین B12 و پروژسترون در پی خاموش کردن مداوم در هوبئی چین استان در مرکز شیوع کروناویروس.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و صادرات 13 از جمله مواد فعال دارویی (APIs) و داروهای ساخته شده از آنها شده اند محدود شده است. این به این معنی است که شرکت ها می باید بدون اعتراض گواهی (NOC) به حرکت آنها را به خارج از هند است.

“این محصولات آمده اند از هوبئی که در حال حاضر در مستند. ممکن است زمان برای راه اندازی مجدد این صنعت وجود دارد به طوری که این حرکت بود و توصیه می شود در عین حال به حفظ سهام موجود در این رابط های برنامه کاربردی و فرمولاسیون” یک مقام ارشد دولت گفت: هند اکسپرس.

توضیح داد | چگونه به مسئولیت رسیدگی به COVID-19 ترساندن

DGFT را اطلاع رسانی آمده است: “صادرات مشخص Api ها و فرمولاسیون های ساخته شده از این رابط های برنامه کاربردی تحت ITC کدهای HS (تجاری هند روشن بر اساس سیستم هماهنگ از برنامه نویسی) ذکر شده در برابر هر بدینوسیله محدود با اثر فوری و تا سفارشات بیشتر.”

بخوانید | همه بین المللی مسافری ورود در فهرست پیگیریهای من به عنوان coronavirus موارد افزایش

محدودیت پوشش: پاراستامول; اریترومایسین نمک; ویتامین B1 و B6 و B12; پروژسترون; تینیدازول; مترونیدازول; کلرامفنیکل; Acyclovir; نئومایسین; کلیندامایسین نمک و Ornidazole.

این حرکت در می آید دو هفته پس از دپارتمان داروسازی (DoP) معاون وزیر MK Bharadwaj نوشت: به DGFT به دنبال چنین محدودیت نگرانی از اختلال در هند داروسازی زنجیره تامین با توجه به این مستند در هوبئی از جایی که این ویروس برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر سال گذشته است.

بخوانید | رمان شیوع کروناویروس: متحده افزایش هشدار می گویند بدون نیاز به وحشت

هند وابسته به چین نزدیک به 70 درصد از رابط های برنامه کاربردی و تقریبا به طور کامل وابسته به آن برای تخمیر مبتنی بر رابط های برنامه کاربردی است که مورد استفاده برای ایجاد انواع ویتامین ها و آنتی بیوتیک ها.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>