در مواجهه با موج دوم Covid-19 عفونت چین گرفته شده قوی گام به سپر پکن و شانگهای و گوانگجو از بیماری با اجرای اجباری قرنطینه از 14 روز بر مردم وارد این شهرستانها; لغو همه ویزا و اجازه اقامت و اجازه می دهد تنها یک ورودی پرواز هر هواپیمایی خارجی در هر هفته با پروازهای بین المللی به پایتخت است.

پس از بررسی های دیپلماتیک و تلگراف و بخشنامه صادر شده توسط چین, HT آموخته است که رؤسای دولت در زمان یک سری از اقدامات در هفته آخر ماه مارس برای محافظت از کلید شهرستانها از گرفتن ضربه توسط موج دوم از عفونت ویروس.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

از تازه ترین موارد آلوده شناسایی شده طی هفته گذشته در چین که در آن بیماری نشات گرفته در سال گذشته بوده است یا مسافران خارجی یا شهروندان از بازگشت از خارج از کشور.

همچنین بخوانید: توالی ژنتیکی طول می کشد سرب در Covid-19 واکسن توسعه

Hindustantimes

با توجه به بخشنامه صادر شده در مارس 26, پکن تصمیم گرفت به طور موقت به حالت تعلیق از مارس 28 ورود به چین برای اتباع خارجی برگزاری ویزا یا اجازه اقامت.

همچنین بخوانید: درس هایی از چین همسایه و تایوان برای کنترل گسترش از coronavirus

از مارس 23 بین المللی هیچ دعوا اجازه داده شد به زمین در پکن بودند و منحرف به 12 تعیین شده در فرودگاه تیانجین Shijiazhuang تیوان, هههت, Shnaghai Pudong جینان چینگدائو نانجینگ Shenyang دالیان Zhengzhou و Xian.

تمام تماس های ورودی مسافران به پکن بدون در نظر گرفتن مقصد خواسته شده تحت قرنطينه در محل تعیین شده در پایتخت که در آن آنها را به انجام اسید نوکلئیک تقویت آزمایشات Covid-19. شرایط مشابه اعمال می شود برای افرادی که سفر به شانگهای و گوانگ دونگ که در آن همه مسافران را تحت قرنطینه یا در مکانهای تعیین شده و یا در خانه های خود.

همچنین بخوانید: چه کسی می گوید: پس تایوان, ویروس, پاسخ, از نزدیک, پس از شکایت

“کسانی که به پکن با هواپیما یا قطار باید بلافاصله اقدام به تعیین مونتاژ نقطه به محض ورود در فرودگاه و یا ایستگاه قطار را قبل از انتقال به قرنطینه در مکان تعیین شده… اگر کسی پنهان سفر عازم ناحیه دور دست تاریخ و یا عمدا evades قرنطینه در محل تعیین شده مورد چنین خواهد بود ساخته شده و فرد پاسخگو خواهد بود و مطابق با قانون… قرنطینه هزینه باید خود متحمل شده اند و نوکلئیک اسید تست هزینه های ممکن است تحت پوشش بیمه های درمانی می گوید:” دایره.

این Xi Jinping, دولت در تلاش برای مهار وارداتی Covid-19 موارد نیز به شدت کاهش می یابد تعداد پروازهای بین المللی. در حال حاضر هر یک چینی هواپیمایی تنها مجاز است برای حفظ یک مسیر برای هر کشور خاص با بیش از یک پرواز در هر هفته است. این بخشنامه می افزاید که شرکت های هواپیمایی خارجی اجازه خواهد داشت فقط به حفظ یک مسیر به چین با بیش از یک پرواز در هر هفته است.

چین ثبت کرده است و در مجموع 81,000 موارد و 3300 مرگ و میر. تعداد موارد جدید در هر روز در حال تضعیف و زیر سه رقم از اوایل ماه مارس نشان می دهد که Covid-19 پخش شده است شامل حداقل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im