چین جملات سوئدی ناشر کتاب Gui Minhai به 10 سال

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی دادگاه محکوم سوئدی ناشر کتاب Gui Minhai به 10 سال زندان به اتهام های غیر قانونی ارائه اطلاعاتی خارج از کشور در صورت لرزاند روابط بین پکن و استکهلم.

Gui Minhai یکی از پنج دلار هنگ کنگ مبتنی بر کتابفروشان شناخته شده برای انتشار شهوت پرست عناوین مورد چینی رهبران سیاسی ربوده شد توسط مقامات چینی در حالی که در یک قطار به پکن در ماه فوریه 2018 بار دوم او ناپدید شد به چینی بازداشت کرده است.

دادگاه در شرق شهر نینگبو گفت: Gui محکوم شد روز دوشنبه و او را به تابعیت ابقاء در سال 2018 بود اما بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال داده شده تا خود را به سوئدی ملیت.

Gui برای اولین بار از بین رفته در سال 2015 در حالی که در تعطیلات در تایلند و در نهایت ظاهر در محل نامعلومی در چین اعتراف به دخالت در تصادف مرگبار و قاچاق غیر قانونی کتاب.

او در خدمت دو سال در زندان اما سه ماه پس از اکتبر سال 2017, انتشار, او دوباره بازداشت شد در حالی که در یک قطار به پکن در حالی که سفر با دیپلمات.

هواداران خود و خانواده ادعا کرده اند او در بازداشت است و بخشی از سرکوب سیاسی کمپین هماهنگ شده با مقامات چینی.

Ningbo دادگاه نیز محکوم Gui به پنج سال “محرومیت از حقوق سیاسی” که در عمل به این معناست که او نمی تواند شرکت های دولتی و یا نگه داشتن موقعیت خود را در دولت و ارگان های.

چین نمی شناسند تابعیت دوگانه و اتباع خارجی ملزم به نفی تابعیت خارجی خود را هنگامی که آنها به دست آوردن تابعیت چینی.

– حقوق جایزه –

یک ویدیو منتشر شده توسط چین سه هفته پس از Gui ناپدید شدن او نشان داد ظاهرا اعتراف تخلف و سرزنش سوئد برای “sensationalising” در مورد او و “تحریک” قانون شکنی رفتار.

رابط کاربری گرافیکی آن مخالف شاعر Bei لینگ گفت: در آن زمان که رابط گرافیکی اقرار به احتمال زیاد ساخته شده تحت اجبار.

چینی مظنون جنایی اغلب به نظر می رسد در ضبط “اعترافات” که گروه های حقوق بشر می گویند گاهی اوقات خرس نشانه های رسمی بازو-چرخاندن.

Gui را بازداشت کرده است قرار داده و یک سویه در روابط سوئد و چین در سال های اخیر با استکهلم بارها و بارها خواستار آزادی او.

چین به نام دو کسب و کار بازدید هیأت اعزامی به کشور سوئد پس از وزیر فرهنگ و ارشاد آماندا لیند به مبارزه طلبیده چینی تهدید “اقدامات ضد” و ارائه حقوق جایزه به Gui در ماه نوامبر.

سوئد سابق ایران به چین آنا Lindstedt در حال بررسي است به اتهام تجاوز وظایف خود و تنظیم یک غیرمجاز نشست با تجار چینی و Gui برای دریافت Gui آزاد.

یانگ Hengjun یک چینی متولد استرالیا نویسنده شناخته شده برای مجموعه خود را از جاسوسی رمان نیز بازداشت شده در چین از ژانویه 2019 شد و به تازگی به اتهام جاسوسی.

یانگ گزارش هنگامی که مشغول به کار در چین امور خارجه در استان هاینان-اگر چه این بوده است را تکذیب کرد پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>