هفت چینی مقامات بهداشتی به علت وارد هنگ کنگ روز یکشنبه برای اولین بار اعضای 60 نفر تیم است که انجام گسترده تست برای Covid-19 در خاک به عنوان مالی جهانی hub مسابقات به توقف موج سوم بیماری است.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز شنبه اعلام کرد برنامه ریزی شده خود را هنگام ورود.

اعضای این تیم عبارتند از بیمارستان های دولتی در استان گوانگدونگ در حالی که یک تیم متخصص از شش از ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین بار ظاهر شد, خواهد شد کمک به آماده شدن بخشی از AsiaWorld نمایشگاه مرکز کنوانسیون به عنوان یک مرکز برای Covid-19 بيمار.

این طرح اولین بار است که سرزمین اصلی مقامات بهداشت باید کمک هنگ کنگ در آن نبرد به کنترل coronavirus.

برخی از ساکنان محلی از ترس چین ممکن است استفاده از این به عنوان بهانه ای برای جمع آوری نمونه DNA برای مقاصد نظارت.

رهبر کری لام گفت: این مستعمره سابق بریتانیا برای در خواست کمک از دولت مرکزی با توجه به تجدید حیات در موارد. او گفت که دولت در حال بررسی است که آیا هر کس در هنگ کنگ می تواند آزمایش می شود, محلی, پخش RTHK گزارش روز شنبه.

خاک چینی شاهد افزایش در محلی منتقل coronavirus موارد در ماه جولای و معرفی یک قایق سفت اقدامات از جمله محدود کردن تجمعات به دو نفر و الزامی ماسک صورت در تمام فضاهای عمومی.

هنگ کنگ گزارش داد در حدود 3,400 coronavirus موارد و 33 مرگ و میر ناشی از ژانویه به مراتب پایین تر از دیگر شهرستانها عمده در سراسر جهان است. اما روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید شده است در سه رقم طی 11 روز.

پکن اخیرا اعمال قانون تامین است که منتقدان می گویند تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال بود که تضمین شده تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول زمانی که شهر بازگشت و به کنترل از بریتانیا در سال 1997.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net