چین می فرستد کمک های پزشکی به پاکستان از طریق PoK, اعزام تیم کارشناسان برای کمک به

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز شنبه با اعزام هشت عضو تیم پزشکی به پاکستان برای کمک به “آهن برادر” اسلام آباد در مقابله با رمان coronavirus شیوع بیماری در کشور وزارت خارجه چین اعلام کرد بعد از ظهر شنبه.

چینی کارشناسان پزشکی چپ برای پاکستان یک روز پس از چین تحویل تجهیزات پزشکی به پاکستان در ارتفاع بالا Khunjerab تصویب در پاکستان-اشغال-کشمیر (M).

کوهستانی عبور در PoK هم مرز با منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور (XUAR) در شمال غربی چین است.

اسلام آباد افتتاح شد تا PoK مرز به متحد استراتژیک چین به عنوان شیوع شروع به تلفات در آن پزشکی زیرساخت ها است.

گزارش ها از پاکستان گفت: تعداد تایید Covid-19 نفر در کشور افزایش یافت به 1,408 در روز شنبه با 11 مرگ و میر; تعداد آلوده به شدت افزایش یافت و بیش از 100 از روز قبل.

“نزدیک به دو تن از تجهیزات پزشکی از چین شد و با موفقیت به دست پاکستان روز جمعه در Khunjerab عبور در شمال گلگت-بلتستان (GB) منطقه برای کمک به این کشور در مبارزه با Covid-19” این مقام Xinhua news agency گفت: در یک گزارش.

“لوازم پزشکی از جمله پنکه ماسک و لباس های محافظ و تست کیت اهدا شد توسط دولت از شمال غربی چین Xinjiang Uygur منطقه خودمختار گفت: سفارت و اضافه کرد که مجموع ارزش منابع 2.778 میلیون یوان (حدود 391,500 دلار آمریکا)” به ایسنا گزارش داد, دادن جزئیات.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه, Geng Shuang پزشکی گفت: کارشناسان تیم را ترک کرده است برای پاکستان در روز شنبه بعد از ظهر.

وظیفه اصلی این گروه متخصص است برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و تبادل با بیمارستان های محلی و کارشناسان, معرفی, چین, ضد اپیدمی تجربه به پاکستان و ارائه مشاوره در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر وضعیت.

چین

در ضمن چینی مقامات بهداشتی در شنبه گزارش جدید در داخل کشور منتقل موارد Covid-19 در سرزمین اصلی است.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) دریافت گزارش از 54 جدید تایید Covid-19 نفر در روز جمعه که همه وارد شد.

تا پایان روز شنبه, 649 وارداتی موارد گزارش شده بود گفت: این کمیسیون است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 81,394 تا پایان جمعه از جمله 3,128 بیماران بودند که هنوز در حال درمان 74,971 بیمارانی که از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 3,295 افرادی که از این بیماری فوت.

هر سه جدید مرگ و میر گزارش شده از چینی مرکزی استان هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>