چین می بیند کمتر coronavirus موارد با احتیاط از مسافران بین المللی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سرزمین اصلی چین گزارش کلی افت جدید کروناویروس عفونت در یکشنبه اما در شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای ادامه داد: برای مبارزه با موارد مربوط به آلوده ورود مسافران از خارج از کشور.

سرزمین اصلی چین تا به حال 16 جدید موارد تایید شده در یکشنبه, ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 20 روز گذشته. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در چین تا کنون به 80,860.

از چهره های جدید در, 12 وارد شد و عفونت بیش از محلی منتقل موارد برای روز سوم.

پکن اختصاص چهار از موارد گوانگدونگ استان چهار شانگهای دو استان یوننان یک و استان گانسو یکی. که به ارمغان می آورد تعداد کل وارداتی موارد به 123 تا کنون.

چین را افزایش چک های بین المللی مسافران با پایتخت پکن هر کسی که نیاز به ورود از خارج از کشور به انتقال به شهر امکانات قرنطینه به مدت 14 روز و شروع دوشنبه.

پکن هدایت تمام پروازهای بین المللی است که برنامه ریزی شده بود به زمین در آن جدید Daxing فرودگاه بین المللی در جنوب به پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در شرق.

شانگهای تعیین شده هتل در خدمت به عنوان قرنطینه سالن برای ورودی مسافران بین المللی هر چند مالی توپی ساخته شده است آن را اجباری و در عین حال برای همه مسافران به قرنطینه می شود و در چنین سالن در هنگام ورود.

سرزمین اصلی چین تنها به صورت محلی انتقال عفونت های جدید در روز یکشنبه در ووهان مرکز از شیوع و سرمایه هوبئی استان با چهار مورد.

آن 11 روز متوالی است که استان مرکزی ثبت شده, صفر عفونت های جدید در خارج از ووهان.

شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در چین رسیده بود 3,213 تا پایان روز شنبه تا 14 از روز قبل.

در هوبئی وجود دارد 14 جدید مرگ و میر با ووهان حسابداری برای 13 از مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>