چین به دنبال حاوی جدید کروناویروس ‘سکوت حامل برای جلوگیری از موج دوم…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین در زمان اقدامات جدید در روز چهارشنبه به سعی کنید برای جلوگیری از بدون علامت “سکوت حامل” جدید کروناویروس از ایجاد موج دوم از عفونت به عنوان کشور گزارش یکی دیگر از متوسط افزایش موارد تایید شده.

سرزمین اصلی چین گزارش شده 63 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 62 روز قبل, ملی, کمیسیون بهداشت گفت. از کسانی که 61 شد و مسافران پس از رسیدن از خارج از کشور آوردن تعداد موارد تایید شده در چین به 81,865.

در حالی که عفونت های جدید کاهش یافته است از اوج خود در ماه فوریه پس از چین قفل شده است و چندین شهر و اعمال دقیق محدودیت های مسافرتی, مقامات نامیده اند ادامه داد: هوشیاری در میان ترس از تجدید حیات از عفونت.

گذشته از مهار هجوم آلوده مسافران از خارج از کشور چین نگرانی های دیگر مدیریت افراد بدون علامت و یا حامل ویروس است که به نمایشگاه هیچ علائم بالینی مانند تب یا سرفه.

در چین توییتر-مانند Weibo سرویس “همراه مردم واقعا بدون علامت?” سوم بیشتر مورد بحث و بررسی موضوع در پنج شنبه بعد از ظهر برجسته رسانه های دولتی مصاحبه با لیو Youning یک استاد پزشکی تنفسی در افراد ارتش آزادی بخش عمومی بیمارستان.

لیو گفت: حامل بدون علامت مطرح شده کمی خطر, اما که مردم باید همچنان برای جلوگیری از مناطق شلوغ حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دست.

“ترسناک ما نیاز به نگه داشتن امن است. برخی از مردم در حال حاضر گرفتن شل کردن آنها نمی پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن” نوشت: یک کاربر ارسال تحت نام “لو بان کی مون از بیابان پهناور”.

چین گزارش 56 جدید بدون علامت موارد در چهارشنبه آوردن تعداد چنین مواردی به 657 پس داده برای چنین عفونت منتشر شد روزانه از آوریل 1.

شورای دولتی و یا کابینه در روز چهارشنبه منتشر شده قوانین جدید برای مدیریت بدون علامت coronavirus حامل و یا آنچه که برخی از رسانه های دولتی به عنوان “سکوت حامل” ویروس.

تحت مقررات موسسات پزشکی باید گزارش تشخیص موارد بدون علامت در عرض دو ساعت از خود را کشف. دولت های محلی باید پس از آن شناسایی همه شناخته شده است تماس نزدیک از صورت در عرض 24 ساعت.

بیماران بدون علامت را در قرنطینه می شود و در مجموع برای 14 روز و محسوب خواهد شد به عنوان تایید موارد اگر آنها شروع به نشان دادن علائم است. افرادی که تماس نزدیک با آنها نیز باید در قرنطینه به مدت دو هفته.

در اوایل این هفته یک تابع جدید به نظر می رسد در Tencent را همه جا WeChat پلت فرم تلفن همراه اجازه می دهد مردم برای بررسی در صورتی که تا کنون نشسته در قطار و هواپیما در نزدیکی یک ناقل بدون علامت که بعدها یک مورد تایید شده.

افزایش حس احتیاط آمد و به عنوان محدودیت در خروجی حرکت مردم از ووهان پایتخت مرکزی هوبئی استان و کانون شیوع بیماری در چین برداشته شد روز چهارشنبه پس از یک مجازی مستند از بیش از دو ماه است.

کاهش نیز مشهود در جای دیگر به عنوان مرکز تجاری شانگهای گفت: این امر آغاز بازگشایی مدارس برخی از مارس 27.

موقت بیمارستان

از 61 جدید تایید موارد ورود از خارج از کشور 40 شد در چین و شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که به دلیل داشتن مرز مشترک با روسیه است. تمام 40 شدند بازگشت اتباع چینی, گزارش العالم.

این هیلونگجیانگ شهر Suifenhe ساختمان موقت بیمارستان به دلیل وارداتی موارد از روسیه همچنان به افزایش گزارش شده تحت کنترل دولت تلخیص جهانی بار در روز پنج شنبه که همه از شهر جداسازی هتل ها کامل شد.

Suifenhe است مرزهای خود را بسته به همه تازه واردان و اجرا محدودیت در حرکت شهروندان در چهارشنبه شبیه به اقدامات دیده می شود در ووهان.

ووهان یک megacity از 11 میلیون نفر در این میانه می رسد از رودخانه یانگ تسه هنوز هم می بیند و ده ها موارد جدید حامل بدون علامت در هر روز.

هوبئی بهداشت سازمان گزارش کرده 303 جدید بدون علامت موارد پس از آن شروع به انتشار اطلاعات برای چنین مواردی در مارس 1, اما تنها دو بدون علامت بیماران در ووهان گزارش شد به توسعه علائم و تبدیل شدن به مورد تایید شده در همان بازه زمانی.

سرزمین اصلی چین گزارش کرده 657 جدید موارد بدون علامت تا کنون در این ماه است. از کسانی که در آن گفت: 57 توسعه علائم.

چینی بهداشتی مقامات تخمین زده می شود در اوایل مارس که حدود دو سوم از بیماران بدون علامت را بعد از توسعه علائم.

همانطور که از چهارشنبه 3,335 نفر در چین کشته شده اند از این ویروس است که باعث می شود یک شبه آنفولانزا بیماری تنفسی است. ووهان حساب برای بیش از 75 درصد از مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>