چین’ قانون امنیت برای ایجاد ‘خط قرمز’ برای هنگ کنگ, مشاور می گوید

امنیت ملی قانون است که چین می تواند در اعمال هنگ کنگ به عنوان اوایل این هفته نمی خواهد نیاز به استفاده از اگر مالی توپی ساکنان جلوگیری از عبور برخی از “خطوط قرمز” با توجه به بالا مشاور هنگ کنگ اجرایی کری لام.

“این واقعا برای هشدار دادن به مردم: نه عبور از آن خطوط قرمز شما می توانید بپرسید برای هنگ کنگ و استقلال ما را تحمل نخواهد کرد اقدامات تروریستی مانند آنچه در سال گذشته در طول ناآرامی های اجتماعی” Bernard Chan, یک convener از هنگ کنگ مشورتی شورای اجرایی گفت: در مصاحبه با بلومبرگ تلویزیون در روز دوشنبه.

“تا زمانی که مردم با رعایت قانون و گمان می کنم ما هرگز مجبور به استفاده از این قطعه از قانون” گفت: چان که همچنین یکی از هنگ کنگ نمایندگان کنگره خلق ملی است که پیش نویس قانون.

چان که دیده نشده و پیش نویس قانون گفت: آن را نمی خواهد گذشته نگر و هنگ کنگ خارجی قضات هنوز هم قادر خواهد بود به قانون در موارد حساس. هیچ یک از تحریم های صادر شده در پاسخ به قانون جدید خواهد بود “از دست دادن” او گفت:.

چینی قانونگذاران در نشستی در پکن به بحث امنیت ملی قانون که نوار براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا. یک رای می تواند صبح روز سه شنبه, روز قبل از سالگرد این شهر تحویل به چین در سال 1997 در حال حاضر تلویزیون اخبار گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *