چین می گوید: “به طور جدی نگران’ توسط ما یخ که بودجه

چین گفت که “به طور جدی نگران” در مورد ما تصمیم به تعلیق کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی و خواست واشنگتن برای تحقق تعهدات خود در طول coronavirus بحران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متهم به ژنو مبتنی بر بدن از قرار دادن صحت سیاسی بالا صرفه جویی در زندگی اقدامات به او دستور داد که بودجه یخ برای “mismanaging” این بیماری همه گیر.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

“چین به طور جدی نگران ما اعلام به تعلیق کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: به طور منظم نشست خبری.

“در حال حاضر اپیدمی جهانی وضعیت ترسناک است. آن است که در یک لحظه بحرانی. این ما تصمیم تضعیف خواهد شد که ظرفیت و تضعیف همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر.” آمریکا و چین شده اند مبارزه بیش از این ویروس کشنده که برای اولین بار گزارش شده در چین و کشته شدن بیش از 125,000 در سراسر جهان است.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تصمیم نشان دهنده اعتقاد خود را که است که گرایش به سمت چین و تبانی برای جلوگیری از آمریکا اصلی اقتصادی رقیب از نیاز به باز کردن در مورد آشکار بهداشت بحران است.

“ما مصرانه از ایالات متحده را صادقانه انجام مسئولیت های خود و تعهدات و حمایت از این که رهبری بین المللی علیه این بیماری همه گیر” ژائو گفت که آژانس نقش یک “نقش بیبدیل” در برابر این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر