چین می گوید که هیچ علاقه ای به دخالت در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین هیچ علاقه ای به دخالت آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز پنج شنبه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او پکن خواهد سعی کنید به او را به از دست دادن خود را از حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

“ما انتخابات ریاست جمهوری است و یک مسئله داخلی ما هیچ علاقه ای به دخالت در آن” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه.

“ما امیدواریم که مردم از ما نمی خواهد بکشید چین به انتخابات آن سیاست است.”

در مصاحبه با رویترز روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن این مسابقه” اضافه کرد که او معتقد است که پکن می خواهد خود را دموکراتیک حریف جو بایدن برای پیروزی در انتخابات به سهولت فشار تهمت قرار داده شده در چین بیش از تجارت و مسائل دیگر.

تهمت نیز گفت: در طول مصاحبه او به دنبال در گزینه های مختلف را از نظر عواقب پکن بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

او و دیگر مقامات بالا را سرزنش چین برای Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 1 میلیون آمریکایی و انداخته است ما اقتصاد را به یک رکود عمیق است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می تواند انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت. “ما به دنبال چه اتفاقی افتاده است.”

Geng تصریح کرد: طی روز پنج شنبه در این جلسه که چین قربانی یک بیماری همه گیر و نه آن همدست و افزود که تلاش های “خاص politicans” به تغییر سرزنش دور از ضعیف خود را از دست زدن به شیوع بیماری به پکن خواهد تنها “افشای مشکلات ما خود به خود”.

“ما باید این را بدانید: دشمن است, ویروس, نمی, چین,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>